Solidne i porządne drzwi z Białegostoku

Któregoś dnia siedziałam w domu i wykonywałam papierkową robotę. Cieszyłam się, że nie muszę siedzieć w pracy i mogłam zabrać pracę do domu. Noce były dość zimne i ciągle padało. Siedziałam w salonie, przy którym zaraz jest wyjście z domu. Czułam, że jest mi strasznie zimno i gdzieś wieje. Okna były pozamykane, więc nie wiedziałam, o co chodzi.

Z nowymi solidnymi drzwiami w końcu jest cieplej

Białystok - solidne drzwiSpojrzałam w końcu na moje drzwi od domu. To od nich tak mocno ciągnęło. Faktycznie, ostatnio robiłam remont, ale drzwi pominęłam, bo wydawały mi się jeszcze dobre. Trzeba było coś z tym zrobić. Zaraz zobaczyłam, czy Białystok – solidne drzwi jakieś posiada w sklepach budowlanych. Musiałam się zająć tym jak najwcześniej, bo całe ciepło gdzieś uciekało, a jeszcze nie włączono nam centralnego ogrzewania. Następnego dnia przez kilka godzin jeździłam po różnych sklepach. Pomyślałam, że skoro drzwi od lat nie były wymieniane, to teraz muszę kupić jakieś porządne. Dzięki dobremu wyborowi, będę miała drzwi w dobrym stanie może nawet i przez 20 lat lub więcej. Chciałam kupić takie, z którymi nic już nie musiałabym robić więcej. Znalazłam idealne drzwi, których nawet czołg by nie rozwalił. Wielkie, masywne, w których nie było możliwości, aby przez nie wiało. Nie było żadnej szczeliny. Były w całości, bez żadnych okienek. I to mi właśnie w nich pasowało. Zdecydowałam się je zamówić, a za dwa dni przyjechali monterzy, którzy zajmowali się wymienieniem ich. Bardzo szybko jak na drzwi na wymiar.

Panowie od zakładania drzwi zapytali, czy chcę zatrzymać stare drzwi. Nawet na pamiątkę ich nie chciałam. Stwierdziłam, ze trzeba je wyrzucić i cieszyłam się nowymi drzwiami, dzięki którym w domu miałam w końcu ciepło. I nie czułam już na szczęście żadnego wiatru na nogach.