agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej znajdzie pracę idealną dla Ciebie

Otworzyliśmy działalność jaką jest agencja pracy tymczasowej. Pomagamy ludziom podreperować ich budżet. Prowadzimy leasing pracowniczy, bo to obecnie dobra forma współpracy, i oszczędna dla kontrahenta. Współpracują z nami pracownicy z Ukrainy, na których nie możemy narzekać.

Jak działa agencja pracy tymczasowej?

agencja pracy tymczasowejCi pracownicy ze wschodu również szukają ciekawych ofert pracy, poza granicami swojego kraju. Umożliwiamy im podjęcie normalnie płatnej pracy. Agencja pracy tymczasowej działająca w Bydgoszczy pomaga wielu ludziom, nie wymagamy specjalnego wykształcenia, tylko robimy takie sprawnościowe testy, czy ktoś się do danej pracy nadaje. Wiadomo, że ktoś nawet po studiach, może kompletnie nie znać się na tym co będzie robił. I nie nadawać się absolutnie. Gdy wysyłamy do pracy fizycznej, robimy zręcznościowe testy. Gdy jest to praca bardziej siedząca, przeprowadzamy różne rozmowy, i sprawdzamy, jak ktoś zachowałby się w krytycznej sytuacji. Takie symulacje życia codziennego. Czasami robimy nawet teatrzyki i jest wesoło. Mamy specjalne rekwizyty, i różne stroje. Dla kobiet jest to raj, bo mogą sobie wybierać i przebierać do woli w różnych maskach, i sukniach. Jest to drama, czyli taki rodzaj sztuki, który pozwala pokazać prawdziwe emocje, i pozbyć się tych złych. Jest to wykorzystywane w różnych terapiach, i ludzie sobie to bardzo chwalą. Jesteśmy chyba pierwszą taką firmą, która wprowadziła takie coś. To unikalne rozwiązania, dla unikalnych i nietypowych ludzi. Szukamy osób pracowitych, z zapałem do pracy. Do tego jeśli ktoś jest kreatywny, to ma większe szanse. Wtedy wiemy, że w różnych sytuacjach będzie sobie umiał poradzić. Bo nasze sytuacje symulowane to między innymi napad w sklepie, atak złośliwego klienta, czy kłótnia między sobą. Dzięki temu poznajemy ludzi.

 

Otwierają się przed nami i doceniamy to. Dla takich zawsze znajdziemy jakąś porządną pracę, bo wiemy, że sobie poradzą. Nie lubimy leniwców, którzy chcieliby wszystko mieć podane na złotej tacy i leżeć do góry brzuchem. Nie z nami takie numery, trzeba wykazać chociaż trochę własnej inicjatywy.