Agencje reklamowe dobrym miejscem pracy

Gdy skończyłam studia, szczerze mówiąc- nie wiedziałam, czym mam się zajmować. Wszędzie było mnie pełno, nudziłam się zwykłą pracą przy biurku. Zawsze musiałam coś robić, dlatego tak ciężko było mi znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zaczęłam szukać w różnych agencjach i na szczęście tak się złożyło, że szybko znalazłam coś odpowiedniego.

Najlepsza agencja reklamowa w Łodzi

agencje reklamowe łódźPomyślałam, że w obecnych czasach, kiedy marketing króluje, jakieś agencje reklamowe łódź będą otwarte na przyjęcie kogoś takiego jak ja. Miałam zawsze dużo pomysłów i byłam bardzo kreatywna. Udało mi się znaleźć pracę w takiej agencji i bardzo się ucieszyłam. Moja agencja zajmowała się promowaniem różnych produktów, wymyślaniem haseł reklamowych i sloganów. Każdy pracownik miał swoje biurko, niektórzy mieli nawet swoje biura, jednak ja na początek pracowałam w biurze z dwiema dziewczynami. Każda agencja reklamowa musi mieć swojego grafika, do wymyślania różnych logo. Właśnie jedna z dziewczyn z którymi dzieliłam biuro zajmowała się grafiką. Ja głównie wysyłałam maile do różnych firm w celu reklamowania naszej agencji, żeby w przyszłości chcieli zawierać z nami współpracę.. Zastanawiałam się też nad różnymi sloganami i postanowiłam się odważyć i podać naszej kierowniczce kilka haseł nowego produktu kosmetycznego, mimo, że nie należało to do moich obowiązków. Jednak zawsze lubiłam robić dużo i nie siedziałam bezczynnie. O dziwo, bardzo jej się spodobało to co wymyśliłam i powiedziała do mnie, że oby tak dalej.

Bardzo szybko udało mi się awansować. Wszystko dzięki mojej kreatywności i temu, że zawsze miałam głowę pełną pomysłów. Nigdy nie należy się poddawać, gdy realizujemy marzenia. Miałam dostać nawet swoje biuro, jednak z dziewczynami mi dobrze i wolałam tam zostać.