Architekci wnętrza Łódź

Postanowiłam, iż nasze mieszkanie potrzebuje sporego remontu i trzeba się szybko za to zabrać. Oznajmiłam mój plan mężowie i całej naszej rodzinie. Wszyscy się ze mną bezproblemowo zgodzili. Minęło już bardzo dużo czasu kiedy ostatnio remontowaliśmy coś w naszym domu. Było to bezwzględnie konieczne.

Poszukiwaliśmy dobrego architekta od wnętrza do pracy

nieszablonowa architektura wnętrz w łodziByliśmy bardzo podekscytowani myślą o nadchodzących zmianach. Jedna tylko rzecz nie dawała nam spokoju, mianowicie urządzanie naszego nowego wnętrza. Niestety zarówno ja jak i mój mój nieznany się całkowicie na tego typu pracach. Nie wiemy co to styl rustykalny, czy też ludwikowski. Nie mamy pojęcia jak łączyć ze sobą różne kolory. Dodatkowo nasze mieszkanie jest bardzo niefunkcjonalne i trzeba by coś z tym zrobić podczas naszego remontu. Być może będzie tutaj potrzebne nowe rozmieszczenie ścian, ponieważ nasz układ pomieszczeń jest bardzo zły i utrudnia nam codzienną koegzystencję. Musiałam na przykład przenieść lodówka do korytarzu, zajmuje tam sporo miejsca i potykamy się na każdym kroku kiedy ktoś do niej zagląda. Kuchnia jest zdecydowania za mała a bardzo lubimy wspólnie gotować, co jest niemalże niemożliwe. No cóż, na gwałt potrzebujemy zmian – nie da się tego ukryć. Musiałam poszukać specjalistę, który zajmie się całym remontem i projektem, w tym celu w najbardziej popularną wyszukiwarkę w sieci wpisałam następującą frazę – nieszablonowa architektura wnętrz w łodzi. Spośród wszystkich wyszukanych firm oferujących takie usługi wybrałam najlepszą.

Projektowanie naszego mieszkania i sama aranżacja wnętrza były procesem bardzo długotrwałym. Działo się tak ze względu na bardzo dużo pracy z tym związanej. Ostatecznie całkowity projekt od architekta wnętrz był gotowy w niespełna miesiąc i spełniał wszystkie nasze wymogi.