Biustonosz dla karmiącej od męża

Mój mąż jest osobą, która potrafi naprawdę zaskoczyć mnie w bardzo nietypowych sytuacjach. I tak było od samego początku gdy się tylko poznaliśmy. Mąż wtedy starał się praktycznie na każdym kroku mnie zaskoczyć i robił dla mnie różne miłe niespodzianki. Teraz chociaż jesteśmy tak długo po po ślubie to nadal mąż lubi mnie zaskakiwać a to mi także nie przestało się podobać.

Stanik dla karmiącej to bardzo praktyczny podarunek

biustonosz dla karmiącychOd niedawna jestem w ciąży i to przynajmniej ja raz zaskoczyłam męża. Oczywiście oboje bardzo cieszymy się z tej wiadomości. Mąż oczywiście z tego powodu kupił mi prezent. Nie spodziewałam się co mogę od niego dostać. Otworzyłam pudełko i okazało się, że była tam bielizna ciążowa, która od razu przypadła mi do gustu. Nie była to taka zwykła bielizna a elegancka bielizna ciążowa, nawet nie wiedziałam, że dla kobiet w ciąży takie też robią. Myślę, że ta bielizna nie kosztowała mało bo wyglądała naprawdę bardzo porządnie. Przez całą ciąże mi służyła dlatego też był to prezent jak najbardziej trafiony. A gdy urodziłam już syna otrzymałam od męża złoty pierścionek i jeszcze coś. Okazało się, że oprócz pierścionka dostałam jeszcze biustonosz do karmienia i to w dokładnie takim rozmiarze jaki potrzebowałam. No ten solidnie wykonany biustonosz dla karmiącej był naprawdę świetny. Ten stanik dla matek karmiących ucieszył mnie chyba nawet bardziej niż ten pierścionek bowiem w tym momencie był dla mnie na pewno bardziej przydatny. Mąż jak zwykle stanął na wysokości zadania. Zastanawiałam się tylko skąd mąż wiedział jaki rozmiar dla mnie kupić. Ale potem przyznał mi się, że po prostu skonsultował się z moją siostrą i stąd właśnie wiedział co noszę.

Taki prezent chciałaby dostać chyba każda kobieta od swojego męża. I to do tego jeszcze dobry. Nie wiem czy sama wybrałabym lepszy stanik.