Budowa parku rozrywki i montaż ogrodzenia

W naszym mieście jest już chyba aż pięć placów zabaw, a nasze miasto nie należy do dużych miast, tylko raczej do takich średnich. Pomimo występowania tylu placów zabaw dla dzieci postanowiono wybudować park rozrywki dla dzieci.

W późniejszym czasie będzie montaż ogrodzenia

montaż ogrodzeniaJedynym atutem jest chyba to, że park ten będzie pod dachem, więc o każdej porze roku będzie można tam chodzić. Ale oprócz parku rozrywki pod dachem, będzie też tuż obok plac zabaw dla dzieci na zewnątrz budynku. Tak więc będzie to już szósty plac zabaw dla dzieci w mieście. Cały teren ma być ogrodzony. Od strony budynku mają być ogrodzenia panelowe producent, a od strony placu zabaw maja być siatki leśne, które będą dość niskie. Niby to mają być nowoczesne ogrodzenia, chyba ktoś tam z architektów się nie zna za bardzo, co teraz jest modne. Trzeba będzie też zainwestować w odpowiedni montaż ogrodzenia. Ale zostawmy to. W parku ma być podobno wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak więc nie tylko dzieci będą wpuszczane do środka. Podobno wnętrze ma przypominać wesołe miasteczko, czyli to będzie dość spory budynek. Będą go budować od zera.Teraz jest spory kawał ziemi nie zagospodarowanej przez nikogo. Ciekawe ile taka inwestycja może kosztować. Prace mają zacząć się na wiosnę tego roku, a mają się skończyć tuż przed zimą. A otwarcie jest planowane na mikołajki.

Bardzo ambitny plan, ale czy im się uda. Jak wiadomo w takich pracach może się wiele wydarzyć i coś może zawsze opóźnić budowę. Zapewne pójdę na to otwarcie, bo dziecko nie da mi spokoju jeśli z nim tam nie pójdę, ciekawe jakie będą ceny.