Ceny rejsów w Chorwacji przystępne jak nigdy

Marzenia o pływaniu łodzią, jachtem czy katamaranem można w końcu spełnić, ponieważ ceny takich wycieczek osiągnęły poziom, który w końcu jest dostępny dla każdego. Jeśli ktoś lubi żeglować to dzisiaj może sobie pozwolić bez większych wyrzeczeń na dwa tygodnie pływania. Pod względem ceny polecić można szczególnie Chorwację piękne morze, przy którym ten kraj jest położony.

Rejs w Chorwacji na wynajętym jachcie

tanie rejsy w chorwacjiOczywiście najciekawszą formą pływania po chorwackich wodach jest wynajęcie jachtu. Jeśli tylko mamy odpowiednie pozwolenia na sterowanie taką jednostką to jest to zdecydowanie najlepsza opcja dla spragnionych żeglugi. Zasadniczo nawet brak patentu sternika czy żeglarza nie będzie problemem, ponieważ można sobie wynająć jacht wraz ze sternikiem. Wiele biur podróż oferuje też tanie rejsy w Chorwacji w formie zorganizowanej i przygotowanej. Wykupując taki rejs wystarczy jedynie dotrzeć w umówionym czasie pod wskazane miejsce na wybrzeżu. Decydując się na droższą opcję można pływać prywatnym jachtem sterowanym przez pracownika wypożyczalni. Wakacyjny rejs po chorwackich wodach to niezapomniana przygoda, która na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich, którzy się na nią zdecydują. Żeglowanie po chorwackim morzu jest o tyle ciekawsze, że znajduje się tam mnóstwo małych wysepek. Można więc codziennie dobić do takiej wysepki i ją zwiedzić z każdej strony. Chorwacja jest malowniczo położona, tym bardziej widok z wody będzie naprawdę niezapomniany.

Wynajęcie jachtu w Chorwacji nie kosztuje wiele. Można zdecydować się na ofertę pośrednictwa biura podróży, z można również samemu sobie zorganizować wynajęcie jachtu. Wszystko zależy od tego, czy ma się odpowiednie patenty na sterowanie jachtem. Jeśli się go nie posiada to trzeba wynająć jacht ze sternikiem.