usg

Czego zazdrościmy celebrytom? – nawet USG

Trzeba przyznać, że większość Polaków odczuwa zazdrość w stosunku do celebrytów. Głównie jest to spowodowane pieniędzmi. Nie ma co ukrywać, że celebryci mają ich dużo, często za praktycznie nic nie robienie. To irytuje i złości przeciętnego obywatela, który musi naprawdę ciężko pracować na każdy grosz.

Ich usg nawet jest piękniejsze

usgNas nie stać na takie luksusy jak botoks czy ogólnie medycyna estetyczna. Wydaje mi się, że jest w nas mała nutka nienawiści wobec tych osób. Oczywiście nie wszystkich, mamy jednak takich, którzy z roku na rok tracą swoich fanów. Przede wszystkim nie lubimy gdy na każdym kroku obnoszą się ze swoim bogactwem i uważają za lepszych. Bardzo lubimy swojskich celebrytów. Takich, którzy przeszli naprawdę ciężką drogę do miejsca, w którym teraz są i przy tym nie stracili ani trochę na swojej normalności. Zazdrościmy jednak takim ludziom bez względu na ich sposób bycia. Tak jak możemy zazdrościć naszej ukochanej przyjaciółce. Zazdrość jest niestety złą lecz dość powszechną cechą u ludzi. Celebrytom zazdrościmy również urody. Na okładkach widzimy ich piękne i nieskazitelne twarze. Mają ciała istnych bogów i bogiń. Myślę, że nawet ich niedrogie badania usg w Bydgoszczy byłoby piękniejsze niż przeciętnego człowieka. Zbyt często jednak zapominamy o tym, że takie zdjęcia przechodzą przez miliony programów graficznych i są poprawiane.

Nawet w takim mieście jak Bydgoszcz czy mały Konin, są piękności. Często zbyt zatracamy się w śledzeniu życia innych, że nie zauważmy swojego pięknego życia. Nie ma co zazdrościć, trzeba walczyć o równie dobre życie dla siebie.