Czym jest Amnesia Haze?

Nasiona najlepszych odmian marihuany, znajdziemy w sklepach internetowych. Oferują one prawie tysiąc gatunków z całego świata i są liderami w ich sprzedaży na polskim. Popularna Amnesia również jest dostępna, co zapewne ucieszy wielu kolekcjonerów. 

Nasiono Amnesii jest bardzo specyficzne 

nasiona amnesia hazeNiewielu pewnie wie, ale poszczególne odmiany marihuany mają kod genetyczny, a każda z nich ma zupełnie inny. Inaczej również wyglądają ich nasiona, które w przypadku Amnesii są duże i charakteryzują się bardzo dużą twardością. Są też bardzo trwałe, przechowywane w odpowiednich warunkach są w stanie wegetować nawet kilka lat. Nasiona Amnesia Haze, należą wprawdzie do jednych z najdroższych, ale są warte swojej ceny. Nasiona pochodzą z upraw najlepszych hodowców, w związku z czym mamy gwarancję, że są najwyższej jakości. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent z nich to nasiona feminizowane, czyli zdolne do wydania plonu. Nasiona są z reguły sprzedawane w pakietach po kilka sztuk, zgodnie z logiką, że im więcej kupujemy, tym mniej płacimy. Jednak oczywiście możliwy jest zakup nawet jednej sztuki i sklepy internetowe realizują i takie zamówienia. Zakup nasion, ich sprzedaż, a także posiadanie, są w Polsce całkowicie legalne. Oczywiście w przeciwieństwie do suszu roślinnego. Amnesia Haze to jedne z najmocniejszych nasion, w których stężenie THC dochodzi do dwudziestu dwóch procent. To w porównaniu z niektórymi odmianami, aż o połowę więcej. Dla kolekcjonerów, Amnesia jest tym, czy dla bibliofila jest biały kruk. 

Nasiona dobrych odmian marihuany może i nie są tanie, ale w tym przypadku wiemy za co płacimy. Tu nie ma pomyłki, to nasiona prestiżowe i sprawdzone przez setki tysięcy osób. Amnesia to sprawa kultowa, obecna w wielu filmach i książkach.