Depilowania ciała laserem

Każda kobieta marzy o gładkiej skórze, bez zbędnego owłosienia. To nie tylko kwestia własnego komfortu, ale także względy estetyczne. W telewizji i internecie są lansowane kobiety z wydepilowanym całym ciałem, dlatego jest to pojmowane przez ogół jako ideał.

Czy depilowanie laserowe jest bezbolesne?

depilacja laserowa we WrocławiuChcąc się pozbyć włosków z nóg, pach, czy okolic bikini, to mamy do wyboru kilka metod. Najpopularniejsza to jednorazowa maszynka do golenia, bo kupimy ją w każdej drogerii i w szybki sposób usuniemy włoski z całego ciała. Jednak metoda ta, często powoduje podrażnienia i liczne skaleczenia, bo w kontakcie z ostrymi żyletkami nie trudno o przecięcie. Bardziej bezpieczną metodą jest stosowanie depilatora elektrycznego, który jednocześnie wyrywa kilkanaście włosów. Jest bolesna metoda, na którą niewiele kobiet się decyduje. Najlepsza jest depilacja laserowa we Wrocławiu, gdyż pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry na wiele tygodni. Przeprowadzana ona jest w salonach urody przez przeszkolony personel. Wiązka lasera posiada niewielką moc, więc jest to metoda całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Laser wypala włosy razem z cebulką, dzięki czemu nie odrastają, a jeżeli odrosną, to są znacznie słabsze i cieńsze. Osoby o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, muszą wykonać zabieg kilkakrotnie, ponieważ ich owłosienie jest zdecydowanie cięższe do usunięcia, a blondynki już po maksymalnie dwóch zabiegach, mogą się cieszyć gładką skórą. Laserem możemy depilować pachy, okolice bikini, ręce, nogi, a nawet twarz.

Coraz więcej kobiet decyduje się na taką metodę depilacji, bo jest bardzo skuteczne i bezbolesna. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest wywiad z dermatologiem, mający na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania laserowej depilacji.