DJ na targach ślubnych

W tym roku wybrałam się z mamą na targi ślubne. Mieszkam w Bydgoszczy i zdaję sobie sprawę z tego, że takie targi odbywają się co roku. Jednak ja byłam na nich pierwszy raz i to całkiem przypadkowo. Po prostu nie było mojego męża bo pojechał na delegację.

DJ na wesele zebrał wielu zainteresowanych

dj na weselePrzyjechała za to moja mama z Torunia bo chciała sobie kupić coś w jednym sklepie. Trochę nudziłyśmy się w weekend i zaproponowałam czy może byśmy nie poszły na takie targi. Zawsze ciekawiło mnie to jak to wszystko jest zorganizowane i co tam się dzieje. Mamie bardzo spodobał się ten pomysł. Poszłyśmy tam rano zaraz po śniadaniu i byłyśmy naprawdę zdziwione tym ilu było wystawców. Mi się podobało naprawdę wiele stanowisk. Jednak największą uwagę przyciągał dj na wesele, który po prostu zachowywał się tak jakby ciągle trwało wesele. Ten rozrywkowy dj na wesele z Bydgoszczy udawał, że nie jest na targach tylko że prowadzi wesele jakieś wymyślonej pary. Wszystko robił w taki sposób, że sama chętnie bym go zatrudniała. Wszystkie zespoły, które były na targach naprawdę były w cieniu. Tylko dj był widoczny i zwracał uwagę wielu osób. Zresztą myślę, że jeśli na targach były osoby, które zastanawiały się nad tym czy wynająć zespół czy może dj na wesele będzie lepszy to od razu mogły podjąć decyzję. Ten dj miał po prostu taką charyzmę, że poprowadził by nie tylko wesele ale także wiele innych imprez. Długo stałyśmy tam z mamą i patrzyłyśmy co będzie dalej. Zresztą nie tylko my. Gdy stwierdziłyśmy, że już czas żeby stamtąd iść to okazało się, że za nami stoi naprawdę bardzo dużo osób zainteresowanych tak samo jak my tym co się dzieję.

Myślę, że tego dnia dj ten zebrał bardzo wiele zamówień na poprowadzenie wesela. Zresztą myślę, że jeśli będzie dobry to ludzie będą sobie już go dalej polecać.