Dom zaprojektowany dla rodziców narzeczonej

Jako projektant z wieloletnim doświadczeniem, radziłem sobie całkiem nieźle. Konkurencję oczywiście miałem, jednak mimo to zleceń nigdy mi nie zabrało. Moja narzeczona również prowadziła własny biznes i była aranżerką wnętrz. Miała świetny gust i jej prace zawsze podobały się klientom.

Wykonanie najlepszego w karierze projektu domu

projekt domu we WrocławiuMoja narzeczona Julka pewnego dnia odwiedziła mnie w biurze, co nie często się zdarzało, bo oboje mieliśmy mnóstwo pracy każdego dnia. Zaprosiła mnie do swoich rodziców na kolację, ponieważ jej ojciec chciał ze mną porozmawiać na jakiś ważny temat. Byłem zaintrygowany, bo Julka zupełnie nic nie chciała mi powiedzieć, a byłem przekonany, że doskonale wiedziała o co chodzi. Po kolacji poszedłem z ojcem narzeczonej na drinka i wtedy powiedział mi o co chodzi. Zapytał, czy wykonałbym dla niego projekt domu we Wrocławiu, ponieważ planuje się wyprowadzić. Nie miał jasno sprecyzowanych potrzeb. Chciał tylko, żeby dom był piętrowy, miał duży taras na parterze, balkon na piętrze i ogród. Zgodziłem się chętnie, bo mój przyszły szwagier nie widział żadnych moich projektów a mimo to mi zaufał. Chciałem też się przed nim wykazać i zlecenie projektu domu potraktowałem poważnie. Długo nad tym siedziałem, ale zależało mi, żeby projekt domu był doskonały. Kiedy skończyłem, to pojechałem z prezentacją do ojca narzeczonej. Julka już tam była i dowiedziałem się, że ma zaaranżować wnętrza domu rodziców. Mój projekt był doskonały i wszystkim się spodobał.

Przed sobą samym przyznałem, że projekt domu, który wykonałem dla swojego teścia, był moim najlepszym. wrzuciłem też ten projekt na swoją stronę internetową, bo była to niezła reklama moich jakże niepodważalnych umiejętności zawodowych. Przyciągnie to wielu klientów.