Drobne poprawki przy domu i cięcie laserowe

Przed domem mamy zadaszenie z plexi. Niestety okazało się, że jest ono trochę krzywe. Tata zastosował cięcie laserem, by wyrównać niedoskonałości. Poszło mu to szczerze mówiąc tak sobie, ale to dlatego, że nie do końca się na tym zna.

Fachowe cięcie laserowe w Warszawie rolą brata

cięcie laseroweI jemu nie wyszło to idealnie, więc fachowe cięcie laserowe w Warszawie zrobił w końcu mój brat. Nie wiem, czy Warszawa była gotowa na takie przekleństwa, rzucane przez ojca, gdy mu coś nie wychodziło. No ale jest dość nerwowym człowiekiem, zwłaszcza, jak musi koniecznie coś zrobić. No ale rozumiem go, bo w pracy ma dużo roboty, i jeszcze w domu zawsze się coś znajdzie. Najchętniej grałby całymi dniami w gry na telewizor. Rozluźniają go wyścigi, i budowanie jakichś miast. Mógłby nie odrywać się od telewizora. Dlatego mamy dwa, bo czasem też chcielibyśmy coś obejrzeć. Czasem razem z bratem grają, wtedy wystarczą im tylko czipsy, i nic innego się nie liczy. Ja tam wolę swoje gry przeglądarkowe, ale nie gram tak często jak oni. Mam jakieś tam swoje zwierzaki, i hoduje własną farmę. To uczy zaradności, bo jak na przykład nie podleję roślin na czas, to zwiędną, i muszę przekopywać grządki, i siać wszystko od nowa. Do tego muszę dbać o zwierzęta, i zbierać nawóz ze stajni, który potem mogę wykorzystać na polu. Zwierzęta muszą dostawać jedzenie regularnie, bo inaczej nie będą produktywne.

Kury znoszą jajka, z królików mamy wełnę. Wszystko się tam przydaje do czegoś innego, a nadmiar można sprzedawać i coś sobie zarobić. Ze mną gra mama, więc dzielimy się na tych, którzy grają, żeby grać, i takie, co dzięki grze mogą się dodatkowo czegoś nauczyć, i rozwijać się.