Drony na ślubach

Kamerzysta na ślub i drony coraz częściej był wybierany przez naszych znajomych, którzy brali ślub. Przyszło teraz na nas, że faktycznie planowaliśmy własny ślub i wesele i w odróżnieniu od naszych znajomych chcieliśmy mieć kamerzystę zarówno w kościele podczas uroczystości, ale także podczas wesela, czyli bardzo dobrej zabawy.

Ślub i wesele – nagrywanie wideo z drona

wideofilmowanie dronemW końcu chcieliśmy mieć bardzo ładne filmy z wydarzenia podzielone na przykład na kategorie. Wszystko zamierzaliśmy powiedzieć pracownikowi – kamerzyście o wszystkich ustaleniach, które chcieliśmy zrealizować. Kamerzysta na ślub ma przed sobą więc trudne zadanie. Oglądaliśmy na jednym popularnym portalu z filmami ciekawe realizacje, które były dla nas dobrym przykładem na to, jak chcemy, aby nasze wideo wyglądało. Całe szczęście kamerzysta na ślub i wesele obsługiwał już takich wydarzeń kilkanaście w swojej karierze, więc na pewno nie będzie miał żadnego problemu i z naszym eventem. Musi być wyjątkowy, musi być bardzo ładny i przede wszystkim musi być kompletny. Kilkugodzinny materiał wideo na pewno jest koniecznością, w końcu i tak będzie on pocięty na części, które zostaną także odpowiednio przerobione. Patrząc na kamerzystów oferujących wideofilmowanie dronem faktycznie można dojść do wniosku, że praca jest wymagająca. Śluby i wesela to w końcu wydarzenia, które wymagają praktycznie kilkugodzinnych przygotowań oraz realizacji, która też sporo trwa.

Następnie jeszcze trzeba wykorzystać odpowiednie oprogramowanie i technologie, aby przede wszystkim otrzymany materiał był bardzo dobrej jakości. Nie ma na rynku według mnie miejsca na osoby, które niespecjalnie mają doświadczenie w tym temacie, dlatego wierzę, że kamerzyści będą razem ze mną rozwijać się bardzo mocno. Takie wydarzenia w końcu na to zasługują.