Efektowne pamiątki dzięki fotografiom

Dobry fotograf na już! Takie ogłoszenia to standard w mojej branży. Niemalże każdego dnia przeglądam ogłoszenia o pracę dodatkową, a jako fotograf z dużym doświadczeniem mogę naprawdę pochwalić się bardzo dobrymi sesjami zdjęciowymi, które na przestrzeni paru lat udało mi się wykonać, a także odbitki, które zawsze są bardzo dobrym dodatkiem.

Odbitki – dobre i tanie

Odbitka fotograficznaByłem na tyle rozchwytywanym fotografem, że mogłem wybierać te zlecenia, które faktycznie mnie interesują, jednakże najczęściej jeździłem na wesela, gdyż taki klimat odpowiada mi najbardziej. Pierwszym podstawowym pytaniem, które zadaje mi klient jest to, ile taka usługa będzie kosztować i czy wykonuję odbitki. Żeby nie zrazić go ceną, od razu uświadamiam go, ile pracy kosztuje mnie wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Odbitka fotograficzna – to jest co, co klienci zamawiają u mnie najczęściej. Dzięki temu klient rozumie, że nie chodzi tylko o wykonanie paru zdjęć, ale całą profesjonalną sesję zdjęciową, która później będzie jedyną pamiątką z tego tak ważnego wydarzenia. To przecież musi kosztować. Wielu znajomych poleca swoje usługi, dzięki temu mogę liczyć na udział w najbardziej widowiskowych weselach, które organizowane są u mnie w mieście. Nie muszę też dużo jeździć. Wystarczy, że wsiądę w samochód i w skrajnych przypadkach pokonać kilkanaście kilometrów, aby dotrzeć na miejsce organizacji wesela, a odbitki dostarczam w późniejszym terminie.

To mnie właśnie wyróżnia na tle innych fotografów, że bardzo dbam o to, aby faktycznie otrzymali takie zdjęcia, które będą dla nich interesujące. Po wydarzeniu musi minąć parę dni, żebym mógł pokazać klientowi gotowy produkt. Zazwyczaj wszyscy są bardzo zadowoleni i zapisują sobie do mnie numer kontaktowy na przyszłe wydarzenia, gdzie będą potrzebować fotografa profesjonalisty.