Efektowne pokazy sztucznych ogni na weselach

Zaręczyłam się na początku roku. Teraz z narzeczonym powoli planujemy ślub i wesele. Udało nam się uzbierać całkiem spory budżet, który się bardzo przyda, bo planujemy zaprosić około siedemdziesięciu gości.

Piękne pokazy sztucznych ogni na weselu

pokaz sztucznych ogni na weseluŚlub będziemy brać w Gdańsku. Oboje tam mieszkamy od czasu studiów. Mamy już wybrany kościół i uzgodniony termin. Teraz szukamy odpowiedniej sali. Chcielibyśmy zorganizować wesele w części miasta oddalonej od centrum albo na jego obrzeżach. Mamy już gotową wstępną listę gości. W tej chwili rozważamy wybór pomiędzy pensjonatem położonym kilka kilometrów za Gdańskiem i hotelem z widokiem na zatokę. W oby tych miejscach zaproponowano nam korzystną cenę i dodatkowe zniżki. Mamy już wynajętego wodzireja i dogadaną kwiaciarnię. Narzeczony chce również zorganizować pokaz sztucznych ogni na weselu. Sam zajmuje się zawsze takim pokazem na sylwestra, ale tym razem chce wynająć profesjonalistę. Planuje bawić się bardzo dobrze na swoim weselu i nie chce sobie już wtedy zawracać głowy innymi sprawami. Znalazł już nawet firmę eventową, która organizuje tego typu pokazy. Też lubię sztuczne ognie, pięknie wyglądają, gdy wybuchają różnymi kolorami na niebie. Mój narzeczony już zorientował się w cenie i okazało się, że jest bardzo korzystna. Profesjonalista zadba o obsługę i bezpieczeństwo podczas pokazu. Myślę, że będzie to miła niespodzianka dla naszych gości. Wesele będzie w sierpniu, więc noce będą ciepłe i nie będzie problemu, żeby wyjść na dwór popodziwiać sztuczne ognie.

Zdecydowaliśmy się na pensjonat w pobliżu Gdańska. Doszliśmy do wniosku, że będzie to najlepsze miejsce, z dala od zgiełku miasta. Właściciele bez problemu zgodzili się na pokaz sztucznych ogni. Powiedzieli, że sami chętnie go zobaczą.