Ekskluzywny pobyt w górach, niedaleko Pragi

Moi rodzice całe życie pracowali ciężko, by wychować moją siostrę i mnie na porządnych ludzi. Dali nam wykształcenie i kochający dom. Gdy dorosłyśmy wyjechali za granicę do siostry mojej mamy. Niedaleko, więc regularnie jeździłyśmy ich odwiedzać. Oni rzadko zaglądali do Polski, na tamten czas nie czuli potrzeby.

Ile kosztuje wynajęcie apartamentu w Kudowie?

apartamenty kudowaMyślę, po prostu chcieli odpocząć od polskich realiów. A my z siostrą chciałyśmy pokazać im, że w Polsce potrafi być pięknie i zaprosiłyśmy ich na kilka dni, pod pretekstem wyjazdu do Pragi. Zarezerwowałyśmy apartament dla nich, w Kudowie, a nam pokoje niedaleko. Obydwie kochałyśmy polskie góry, więc nie potrzeba nam było dostatków. Ale rodzicom tak. Apartament miał nam pomóc w stworzeniu przyjaznego klimatu. Czułam, że polubią Kudowę i ponownie pokochają Polskę. Ja wybierałam apartament – musiałam się wysilić, by wybrać odpowiedni. Rodzice nie lubili hałasu, więc miejsce musiało być ustronne, a w apartamencie koniecznie można trzymać było zwierzęta. Rodzice mieli zawsze ze sobą yorka. Przejrzałam oferty apartamenty kudowa i na zdjęciach każdy wyglądał wyjątkowo. Jednak wiedziałam, że rodzice lubią czepiać się szczegółów, więc hotel musiał być bez zarzutu. Przejrzałam opinie o apartamentach, lokalizacji, jedzeniu i ich rodzajach. Wydawało mi się, że wybrałam najlepszy, więc dokonałam rezerwacji. Miałam nadzieję, że miejsce im się spodoba, dostali ogromne łoże i taką samą wannę z hydromasażem. Zazdrościłam im.

Wiedziałam, że się cieszą z przyjazdu, mimo że starali się to ukryć. W oczach mamy, gdy zobaczyła góry pojawiły się łzy. Okazało się, że w Kudowie byli razem wielokrotnie przed laty. Potem wyjechali za granicę, bo mama potrzebowała leczenia, ale nikt nam nic nie chciał mówić. Teraz było po wszystkim, a oni chcieli wracać do Polski.