Foteliki recaro monza nova 2

Foteliki recaro monza wytworzone są z plastikowego tworzywa, którego skład nie zanieczyszcza powietrza. Są one wytworem zagranicznej firmy, która na rynku akcesoriów dla dzieci jest stosunkowo niedawno. W ostatnim czasie produkty te cieszyły się dużą popularnością za granicą, w szczególności w Niemczech, skąd moda na nie przyszła do nas.

Foteliki recaro monza to trafny wybór

fotelik recaro monza nova 2Któregoś dnia odwiedziłam koleżankę, która niedawno została szczęśliwą mamą ślicznej córeczki. Maja bardzo lubi podróże samochodem, czasem trzeba z nią jechać do lekarza. wybrałyśmy się więc do sklepu po zakup nowego fotelika. Pan sprzedawca pokazywał nam różne modele, wielu firm. Od koloru do koloru, większe, mniejsze, wybór był ogromny. Ceny niestety też różne. Po długich namysłach wybrałyśmy fotelik recaro monza nova 2. Jest śliczny, koloru bezowego, typu kawa z mlekiem. Posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa i co ważne gwarancja obejmuje okres 3 lat, więc gdyby coś się stało (lecz zapewniali, że nie ma prawa się uszkodzić), będzie można go zwrócić lub oddać do naprawy. Maja wygląda w nim ślicznie i widać, że jest jej wygodnie, bardzo wygodnie. Nie chce z niego wychodzić. Ostatnio grymasiła, gdy dotarłyśmy do domu po skończonej podróży do sklepu. Koleżanka jest bardzo zadowolona z wyboru. Mimo, iż nie był najtańszy, ma poczucie, że to był dobry wybór, ponieważ w porównaniu do innych modeli, ten wydaje się być najlepszy, funkcjonalny i po prostu śliczny.

Któż by nie chciał, aby jego dziecko miało super gadżety, w tym fotelik samochodowy. To ważna rzecz w życiu, ponieważ bez niego nie pojedziemy nigdzie z naszym dzieckiem. Popołudniu piłyśmy kawę i podziwiałyśmy nasz zakup. Myślę, ze każdy kto odważy się na taki krok będzie zadowolony z jego wyboru, ponieważ fotelik ten również posłuży nam jako nosidło dla dziecka.