Fotobudka w niskiej cenie

Jakiś czas temu za mąż wyszła moja przyjaciółka. Obiecałam jej, że pomogę jej w organizacji całego wesela bo jej narzeczony pracuje za granicą i tak naprawdę z tymi wszystkimi sprawami została całkiem sama. A wiadomo, że jest jednak sporo załatwiania przed taką ważną imprezą.

Zdjęcia z fotobudki wspaniałą pamiątką

wynajem fotobudkiI tak jeździłam z nią wszędzie. Na początku znalazłyśmy odpowiednią salę potem szukałyśmy sukni, kamerzysty i fotografa. Ważny był także zespół. Koleżanka powiedziała mi, że chciałaby bardzo żeby podczas wesele była także jakaś atrakcja dla gości. W końcu teraz jest to bardzo modne. I sprawdzałyśmy jakie atrakcje byłyby najlepsze. Ona chciała żeby było to coś takiego z czego mogliby skorzystać wszyscy bez względu na wiek i do tego dobrze się bawić. Ja dowiedziałam, że wynajem fotobudki nie jest niczym drogim a jednak jest to moim zdaniem coś bardzo fajnego. W sumie można było wynająć taka fotobudkę z różnymi zabawnymi gadżetami. Dzięki temu mogliby mieć goście śmieszne zdjęcia z tej imprezy. Na pewno byłaby to dla nich świetna pamiątka. I takie zdjęcia przecież mogliby zrobić sobie wszyscy. Koleżanka doszła do wniosku, że rzeczywiście może być to bardzo dobra atrakcja. A do tego wszystkiego ona może dostać wszystkie zgrane zdjęcia, które zrobią jej goście. Także dla niej to też będzie coś fajnego. Doszła do wniosku, że to urządzenie wynajmie na dwie godziny. Bo jest to chyba optymalny czas na to żeby każdy kto tylko będzie chciał zrobił sobie tam zdjęcia.

Muszę przyznać, że podczas imprezy była to naprawdę duża atrakcja, która chyba spodobała się wszystkim gościom. Widziałam, że zdjęcia roiły tam sobie osoby młode a nawet i babcia koleżanki, która przy tym jak widziałam bawiła się świetnie mierząc różne gadżety.