Gadżety filmowe, które sprawdzą się jako prezent

Jestem ogromnym pasjonatem kina do tego stopnia, że prowadzę własną firmę silnie związaną z tą branżą: jestem operatorem. Fascynacja ta narodziła się we mnie już w okresie dzieciństwa, za sprawą ojca, który bardzo często zabierał mnie do kina. Z racji zainteresowań własnych oraz zespołu, z którym pracuję codziennie zależało mi na tym by kupić nam prezent, który w sposób nieoczywisty będzie nawiązywał do kina, a konkretniej do ukochanych przez nas filmów Wojciecha Smarzowskiego, z którym często współpracujemy. Idealny prezent dla całego zespołu zakupiłem w sklepie internetowym, który zajmował się sprzedażą gadżetów firmowych.

Gadżet firmowy – idealny prezent 

gadżety firmoweNad idealnym prezentem świątecznym dla swoich pracowników myślałem już od dłuższego czasu. Początkowo rozważałem sprezentowanie im karnetów na jakiś wybrany festiwal filmowy, w których uwielbiamy uczestniczyć. Zdecydowanie najbardziej lubimy Międzynarodowy Festiwal Sztuki Filmowej Camerimage, który odbywa się w Bydgoszczy oraz Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, który ma miejsce w Gdyni. Niestety z racji tego, że Święta Bożego Narodzenia mają miejsce się akurat w miesiącu, w którym nie odbywała się żadna tego typu impreza pomysł ten szybko odpadł. Wówczas koleżanka zasugerowała, że fajnym pomysłem byłyby gadżety firmowe, które nawiązywały już samym swym wyglądem do naszej największej pasji, która jest zarazem moją pracą. Ostatecznie zdecydowałem się na zakup koszulek z podobizną Wojciecha Smarzowskiego, który jest naszym ulubionym reżyserem. Produkt ten mogłam zamówić w sklepie internetowym, który posiadał w swym asortymencie sporo gadżetów dedykowanym firmom.

Wszyscy w  zespole bardzo ucieszyli się z zakupionych przeze mnie prezentów, zostałem również pochwalony za moją kreatywność. Warto przy tym zaznaczyć, że koszulki udało mi się zakupić w bardzo korzystnych cenach. Wszyscy pracownicy dumnie noszą moje prezenty, o które pyta wielu naszych klientów. Polecam więc wszystkim odwiedzenie sklepów z gadżetami \dla firm, które mogą pełnić funkcję atrakcyjnych upominków.