Gdzie najlepiej uwiecznić wspomnienia?

Wspomnienia to coś co do nas zawsze wróci. Czy były złe, czy jednak piękne to pozostaną w naszej głowie na długo. Jednak mamy tendencję do zapamiętywania tego co było dla nas przyjemne, a w wielu przypadkach uwieczniamy to na fotografiach, które są z nami do końca naszych chwil. Często na starość sięgamy do nich i zamykamy oczy, a wspomnienia po prostu wracają.

Wpływ ramek na każde wnętrze

ramki passe partoutWchodząc do domu naszych znajomych często zwracamy uwagę na obrazy i to co wisi na ścianie. Jeśli w domu jest wiele fotografii to podkreśla to jak ważne były to momenty dla danej rodziny, bądź osoby. Co ciekawe coraz częściej większość ludzi stara się umieszczać w swoich wnętrzach ramki passe partout, które różnią się od tych tradycyjnych ramek tym, że posiadają okienka passe partout, które są różnej wielkości. W zwykłych ramkach mamy całą przestrzeń przeznaczoną na umieszczenie zdjęcią, zaś w ramkach passe partout jedynie daną część, a resztę stanowi kremowe bądź białe tło. Ustawienie takiej ramki pośród roślinności, świec czy stojaka na biżuterię na naszej ulubionej komodzie doda jej elegancji, szyku i podkreśli ważność danej chwili. Oprócz zdjęć w takich ramkach umieszczane są również plakaty i różnego rodzaju rysunki na przykład: karykatury. Zastosowanie znajdują niemal wszędzie, gdyż są umieszczane nie tylko w naszych domach, ale także w galeriach, biurach, zakładach kosmetycznych czy fryzjerskich oraz w wielu innych miejscach.

Jak widać czasem wystarczy odpowiednia ramka z przepięknym zdjęciem czy widokiem, żeby odmienić każde wnętrze. Wówczas nie będziemy musili dokupować innych gadźetów, które często po prostu zajmują miejsce czy się kurzą. Ramki passe partout możemy postawić na biurku, a także zawiesić na ścianie, dzięki czemu łatwo dopasowują się do naszych potrzeb.