Ile kosztuje ozonowanie?

Jeżeli chcemy, by nasze mieszkanie było higienicznie czyste, nie wystarczy systematycznie myć, sprzątać i odkurzać. To nie wystarczy, bowiem większość zagrożeń jest niewidocznych dla naszych oczu, albowiem stanowią je mikroorganizmy i mikrozanieczyszczenia.

Warszawscy specjaliści od ozonowania mieszkań

ozonowanie mieszkania warszawaW naszych domach, nieważne jak mocno dbamy o ich czystość, jest mnóstwo alergenów, wolnych rodników, bakterii, wirusów, grzybów i cząsteczek różnych zanieczyszczeń. Jedynym, skutecznym sposobem na to, żeby się ich pozbyć jest dezynfekcja. W grę wchodzi kilka opcji, ale najlepszą z nich jest ozonowanie. Na czym polega ten zabieg? Na wykorzystaniu naturalnych właściwości odkażających i biobójczych ozonu, czyli gazu, który występuje naturalnie w ziemskiej atmosferze. Zabija on 99,9% wszystkich mikroorganizmów, a także eliminuje cząsteczki smogu, co czyni go równie skutecznym zabiegiem, jak chlorowanie, które jest jednak bardzo niebezpieczne i nie wykorzystuje się go do odkażania pomieszczeń mieszkalnych. Jeżeli potrzebne jest nam ozonowanie mieszkania Warszawa jest miastem, gdzie działa wiele firm dezynfekcyjnych świadczących również takie usługi. Posiadane przez nie ozonatory to urządzenia najnowszej generacji, które generują ozon w bardzo wysokim stężeniu, co przekłada się na krótszy czas zabiegu. Ważne jest też, ze przy ozonowaniu nie musimy wynosić z domu mebli, obrazów, czy elektroniki, albowiem ta metoda odkażania jest dla nich całkowicie bezpieczna.

Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod odkażania, a przy tym najszybszą. Wszak średni czas zabiegu jest nie dłuższy niż sześćdziesiąt minut, a jego efekt utrzymuje się do kilku tygodni. Ozonowaniu możemy poddawać także nasze samochody oraz pomieszczenia gospodarcze.