Ile kosztuje przejazd busem?

 

Belgia jest krajem, do którego nasi rodacy jeżdżą nie tylko w celach zarobkowych, ale i turystycznie. Jednak połączenia autobusowe z tym krajem nie są na tyle dobre, by pasowały wszystkim pasażerom, zwłaszcza tym, którzy cenią sobie komfort.

Szybki bus z Krakowa do Belgii

busy kraków belgiaAutobusy jeżdżące do Belgii, lata swojej świetności maja już dawno za sobą. Co prawda ich zaletą jest fakt, że mogą zabrać ponad setkę pasażerów, jednak, dla osób lubiących ciszę i drzemki podczas podróży, jest to raczej spory dyskomfort. O komforcie też raczej ciężko mówić, albowiem odległość między siedzeniami jest bardzo mała i często nawet rozprostowanie nóg stanowi problem. Trzeba także wspomnieć o tym, że autobusy mają częste postoje i nie przemieszczają się z dużą prędkością więc podróż z Krakowa do Belgii może trwać nawet kilkanaście godzin. Alternatywą dla przejazdów autobusem, jest oferta prywatnych przewoźników, którzy dysponują flotą nowoczesnych busów. Są one klimatyzowane i wyposażone w toaletę więc komfort podróży jest niemal z automatu większy. Natomiast podkreślić trzeba też dostęp do bezpłatnej sieci wi-fi oraz fakt, że każdy fotel wyposażony jest w LED-owy wyświetlacz z gniazdem USB. Gdy zainteresowały nas busy Kraków Belgia ich odjazd ma miejsce z centrum miasta. Natomiast w dni, kiedy kursów jest więcej, busy, odjeżdżają także z miejsc oddalonych od centrum, na przykład z okolic lotniska. Jeżeli chodzi o bilety, to najprościej zamówić jest za pośrednictwem strony internetowej.

Podróż do Belgii jest długa, ale przejazd busem sprawi, że będziemy na miejscu jakieś 2-3 godziny wcześniej niż autobusy standardowych przewoźników. Ważne jest też, że busy mogą transportować nie więcej niż czterdzieści osób, toteż warunki, w porównaniu do autobusów, są niemal kameralne.