Impreza i aplikacje interaktywne

 

Moja koleżanka ma niesamowite szczęście. Jej mama projektuje ubrania, i jej firma jest bardzo znaną firmą. Któregoś razu zaprosiła nas wszystkie do siebie na noc i pokazała aplikacje, które jej mama zamówiła u informatyka, które miały być pokazywane na pewnej imprezie firmowej reklamującej odzież.

Przymierzanie ciuchów online

aplikacje interaktywne na imprezyDziewczyny zawsze się cieszą na wiadomość o nocowaniu u koleżanek. W dodatku, gdy są zaplanowane na ten dzień jakieś atrakcje, to już w ogóle, chodzą jak w skowronkach cały dzień. Tak samo było ze mną. Jak dowiedziałam się, że koleżanka będzie miała aplikacje interaktywne na imprezy jej mamy, to oszalałam z radości. Zawsze chciałam przymierzyć takie wielkie okulary, które robią za wirtualną rzeczywistość. Wiele o nich słyszałam, jednak nie miałam jeszcze okazji spróbować jak to działa. Ustawiłyśmy się więc w kolejce, a koleżanka opowiadała co dokładnie trzeba robić w takiej aplikacji. Mogłyśmy przymierzać ubrania, które były w nowej kolekcji. Tworzyłyśmy swoją postać, która do złudzenia przypominała nas. Aplikacja doradzała nam, co najlepiej pasuje do naszej figury. Wszystkie koleżanki miały raczej figurę taką samą jak ja, no ale kolorystyka ubrań się trochę różniła. Byłam wniebowzięta, jak zobaczyłam swoją postać w pięknej czerwonej sukience, w której mogłabym iść na jakieś rozdanie nagród. Biżuterię też można było sobie dobierać. Niesamowite było takie coś. Każda z nas aż oszalała z wrażenia na taką zabawę. Impreza się nam udała, i każda była zadowolona, z przygotowanej przez aplikacje kreację.

Nie mogę się teraz doczekać, aż będę mogła przymierzyć te stroje w realnym życiu. Kto wie, może nawet sobie kupię taką czerwoną sukienkę, jak mama się zgodzi i wesprze mnie finansowo. Bardzo bym chciała taką błyszczącą kreację.

Szczegóły na stronie: http://lune.xyz