Jadę do Torunia na imprezę organizowaną w klubie

Dzisiaj szykuję się na imprezę. Jadę do kuzynki, która organizuje osiemnastkę na mieście. Poza rodziną czyli kuzynami i kuzynkami będą także jej najlepsi znajomi ze szkoły i z osiedla. Impreza będzie spora bo kuzynka wynajęła klub.

Kuzynka wynajęła klub nocny

popularne kluby nocne w ToruniuMałgosia imprezę organizuje w lokalu, w którym chętnie się bawi ze swoimi znajomymi. Lokal jest sprawdzony. Gra w nim znany dj a do tego można w nim coś zjeść. Popularne kluby nocne w Toruniu trzeba rezerwować wcześnie natomiast ten, który wybrała kuzynka jest w przystępne cenie i nie trzeba się spieszyć z rezerwacją. Kuzynka musiała zapłacić za wynajem lokalu a także za napoje i dj. Jak się okazało kwota wyszła dosyć wysoka ale w cenie mieliśmy także przekąski a także ciasta i wszystkie napoje. Popularne kluby nocne w Toruniu są chętnie wybierane do organizowania rożnych urodzin i imprez szkolnych. Jestem ciekawa jaka będzie muzyka w lokalu. Jeszcze nigdy nie byłam z kuzynką na żadnej imprezie. Mieszkam w Warszawie a Małgosia w Toruniu. Nawet jak spędzałyśmy wspólnie wakacje to jeszcze wtedy nie myślałyśmy o imprezach. Później spotykałyśmy się rzadziej i jakoś tak wyszło. Osiemnastych urodzin Małgosi nie mogłam przegapić. Mam zamiar dzisiaj bardzo dobrze się bawić. Kuzynka gwarantowała mi, że na pewno tak właśnie będzie. Lokal, który wynajęła jest nowoczesny i każda impreza na której tam była ze znajomymi była bardzo udana. Jak przyjechałam do kuzynki to zaczęłyśmy się szykować na imprezę. Ubrałyśmy się w ładne sukienki i zrobiłyśmy sobie fajne fryzury także makijaż. Mam nadzieję, że nasza wspólna impreza będzie bardzo udana.

Impreza była naprawdę bardzo udana. Goście dopisali. Widziałam, ze kuzynka była zadowolona a to było najważniejsze. Poznałam sporo jej znajomych i dużo się wytańczyłam. Już dawno nie byłam na tak dobrej imprezie. Na pewno będziemy ją mile wspominały z kuzynką.