Jak dojechać z Warszawy do Holandii?

 

Stolica naszego kraju jest częstym miejscem odwiedzin przez turystów z całego świata. Często jednak dochodzi również do odwrotnej sytuacji, gdzie mieszkańcy województwa mazowieckiego pragną szybko dotrzeć do innych krajów na terenie Unii Europejskiej. Takim częstym miejscem na podróż jest niewielka obszarowo Holandia, gdzie wielu Polaków jeździ w celach zarobkowych lub turystycznych. Czym sprawnie dojechać do Holandii z województwa mazowieckiego?

Wygodne busy do Holandii z województwa mazowieckiego

bus do holandii mazowieckieNajwiększym miastem w województwie mazowieckim jest znajdująca się tam Warszawa. Stolica kraju jest głównym miejscem kursujących często busów w stronę Europy Zachodniej, które wożą Polaków do takich krajów jak Holandia, Niemcy lub Belgia. Wystarczy jedynie z nieznacznym wyprzedzeniem zarezerwować swój bilet na busa, który uprawni nas do przejazdu w stronę zachodnich sąsiadów. Koszt takiego biletu nie jest wysoki, a jeśli trafimy na dobrą okazję to możemy zorganizować dla siebie bardzo atrakcyjną wyprawę. Jeśli zatem interesuje nas taki wygodny bus do Holandii mazowieckie posiada kilku przewoźników oferujących przejazdy. Jadąc busem nie będziemy również zmuszeni do uciążliwych przesiadek. Wielu podróżnych potrafi spokojnie przespać taką długą podróż i budzi się dopiero za granicą.

Sytuacja jest zupełnie odwrotna niż w przypadku popularnej w Polsce kolei. Jazda pociągiem bywa nadzwyczaj męcząca, szczególnie w sytuacji gdy musimy pilnować licznych przesiadek. To niewygodna opcja dla starszych osób, które nie mają siły na ciągłe przesiadki i noszenie swoich ciężkich bagaży. Ceny są na tyle korzystne w przypadku zakupu biletu do wygodnego busa, że taki środek transportu do Holandii wydaje się dobrym pomysłem i strzałem w dziesiątkę.