Jak zarabiać na graniu w gry?

 

Kilka lat wstecz prace zdalne nie cieszyły się tak wielką popularnością, jak w obecnych czasach. Teraz coraz więcej osób decyduje się pracować z domu nie tylko przez wzgląd na coraz to lepszy zarobek, ale przede wszystkim na wygodę i elastyczność godzin pracy. Jedną z branży, która praktycznie króluje nad innymi jest stream. 

Dlaczego warto streamować?

streamowanie na twitchuWiększość z nas marzy o pracy w której pasje łączy z zarobkiem, a w dzisiejszych czasach za sprawą mediów społecznościowych coraz więcej osób ma możliwość robienia tego, co kocha, a jednocześnie zarabiania na tym. Największą popularnością pod tym względem cieszy się streaming. Niegdyś modnym było wrzucanie filmików z tak zwanych gameplayów jednakże transmisje live zawsze przynoszą więcej emocji, a także dzięki prowadzeniu takich transmisji twórca ma bezpośredni kontakt z widzami i to w czasie rzeczywistym. Szczególnie wielkim uznaniem cieszy się streamowanie na twitchu, który jest obecnie największą tego typu platformą. Twitch jest przede wszystkim bardzo przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, więc szybko przyciąga nowe osoby, które dosłownie za pomocą dwóch kliknięć mogą odnaleźć ciekawych twórców, których stream chcieliby obejrzeć. Zarabianie na streamowaniu jest również banalne ponieważ twórca zarabia głównie na oglądaniu reklam przez widzów.

Oczywiście twitch obecnie zrzesza całe mnóstwo popularnych autorów toteż konkurencja jest nie mała, aczkolwiek warto pamiętać o tym, że każdy zaczynał od zera. Najważniejszym jest to, aby nie udawać nikogo i pozostać sobą, a na pewno znajdą się osoby, które przyciągniemy swoją naturalnością, a tym samym prawdziwością. Te z kolei wyślą link do swoich znajomych i z czasem cała nasza społeczność rozrośnie się na tyle, abyśmy naprawdę mogli zacząć łączyć przyjemne z pożytecznym.