Jaki plener do fotografii ślubnej we Wrocławiu?

Zdjęcia ze ślubu to dla każdej młodej pary coś wyjątkowego. Są doskonałą pamiątką, nawet po latach przypomną piękne chwile z tego najważniejszego dnia w życiu. Dzięki pięknym zdjęciom szybko wrócą do nas szczęśliwe chwile z wesela. To także doskonały prezent dla rodziców czy dziadków. 

Gdzie we Wrocławiu zrobić zdjęcia ślubne?

fotografia ślubna wrocławPary, które decydują się na plener ślubny w stolicy dolnego śląska na pewno spodziewają się zjawiskowych fotografii. I nic w tym dziwnego, gdyż Wrocław słynie z pięknych zakątków. Gdzie na pewno warto się wybrać? Oczywiście miejscem, które jako pierwsze przychodzi na myśl jest Rynek. Tutaj możemy zrobić zdjęcia w pobliżu pięknego ratusza (najlepiej nad ranem, kiedy nie ma jeszcze tłumów), uroczych domków Jaś i Małgosia, w pięknym Zaułku Solnym. Oczywiście jest jeszcze Ostrów Tumski, ze swoimi licznymi mostami, strzelistymi wieżami kościołów i niepowtarzalną, mistyczną atmosferą. Jednak jeśli w grę wchodzi fotografia ślubna wrocław ma o wiele więcej do zaoferowania. Znajduje się tu przecież monumentalna bryła Hali Stulecia a zaraz obok niej romantyczna Pergola (tu zdjęcia należy robić późną wiosną oraz latem, gdy Pergola opleciona jest roślinnością). Blisko znajduje się także wyjątkowy Ogród Japoński, w którym znajdziemy atmosferę rodem z Dalekiego Wschodu. Warto również odwiedzić liczne wrocławskie parki, szczególnie szczytnicki z piękną roślinnością oraz stawem i Zachodni. Warto również uwiecznić na zdjęciu któregoś ze słynnych wrocławskich krasnali. 

We Wrocławiu znajdziemy mnóstwo pięknych i romantycznych plenerów, które idealnie sprawdzą się w roli tła dla ślubnych zdjęć. Każda para, czy ta woląca klasykę, czy ta szukająca odrobiny oryginalności znajdzie tutaj coś dla siebie. Zdjęcia wykonane wśród zabytków tego wyjątkowego miasta na pewno zachwycą każdego.