Karnawałowe przebrania

Dostałam zaproszenie na imprezę karnawałową, która będzie w tematyce bajek Disneya. Długo rozmyślałam za kogo mogłabym się przebrać, aby być oryginalną oraz rozpoznawalną. Z pomocą przyszedł mi sklep, który oferuje setki różnych przebrań tematycznych i w różnych rozmiarach, ponieważ jestem dość filigranową osobą. 

Dobry strój na karnawał

stroje karnawałowePrzygotowania do balu zaczęłam już miesiąc wcześniej, aby mieć pewność, że na pewno znajdę odpowiednie przebranie, które będzie niebanalne i sprawi, że każdy od razu rozpozna kim jestem. Dowiedziałam się, że niektóre moje koleżanki zamierzają się przebrać za Królewnę Śnieżkę, inna zaś para przyjdzie jako Piękna i Bestia. Wśród pomysłów innych osób pojawił się również Piotruś Pan i Mulan. Przez moment miałam wrażenie, że najlepsze propozycje już zostały wykorzystane, aż przypomniałam sobie o swojej ulubionej bajce – Syrence Ariel. Stwierdziłam, że sama niestety nie uszyję sobie odpowiedniego kostiumu, ponieważ zajęłoby mi to co najmniej pół roku (moje zdolności krawieckie są raczej na podstawowym poziomie), dlatego zdecydowałam się odwiedzić sklep, który posiada stroje karnawałowe w różnej tematyce i dodatkowo chwali się dużym wyborem rozmiarów. Na szczęście okazało się, że taki sklep jest niedaleko mojego domu, więc od razu wybrałam się na zakupy. To, co zobaczyłam w środku przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Czułam się jakbym weszła do magicznej krany, gdzie są wszystkie postaci z bajek, komiksów, filmów oraz legend. Na wieszakach znajdowały się chyba wszystkie stroje, jakie tylko mogą posłużyć za oryginalne przebranie. 

Syrenka również się znalazła i w dodatku był dostępny rozmiar xs. Zestaw składał się z szerokich spodni imitujących ogon, stanika w kształcie dwóch połączonych muszelek, rudej peruki oraz widelca, bo przecież Syrenka chciała nim rozczesać włosy. Cena była przystępna i od razu zdecydowałam się na zakup.