Koleżanka ma zaprojektowane nowoczesne mieszkanie

Moja koleżanka kupiła sobie niedawno bardzo duże mieszkanie. Tak naprawdę to jej mieszkanie składa się z dwóch już i tak dużych połączonych z sobą mieszkań w kamienicy praktycznie w centrum miasta. Koleżanka najpierw zastanawiała się jakiś czas czy kupić sobie mieszkanie w nowym budownictwie czy też może w kamienicy.

Koleżanka wynajmuje projektanta wnętrz

projektowanie nowoczesnych wnętrz w BydgoszczyJednak stwierdziła, że gdy kupi mieszkanie w kamienicy będzie mogła mieć je znacznie większe. Takie mieszkanie zresztą jest zupełnie inne i można je zagospodarować jak się tylko chce. Koleżanka miała tyle środków, że było ją stać na to żeby kupić w kamienicy dwa połączone z sobą mieszkania. Te mieszkania razem mają naprawdę dużą powierzchnię i jest to naprawdę duże pole do popisu jeśli chodzi o aranżację. Koleżanka stwierdziła, że musi znaleźć kogoś kto robi projektowanie nowoczesnych wnętrz w Bydgoszczy właśnie. To nie było wcale takie trudne bo dobrych projektantów, którzy specjalizują się w nowoczesnych wnętrzach jest naprawdę sporo. I tak projektant wnętrz zaprojektował dla niej całe mieszkanie. Koleżanka powiedziała, że jest naprawdę bardzo zadowolona zp rojektu i jest ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało. Ja także nie mogę się wprost doczekać żeby zobaczyć to jej mieszkanie. Zresztą będzie to pierwsze mieszkanie urządzone przez projektanta, które będę widziała. Mam ją odwiedzić już niedługo i naprawdę jestem podekscytowana tą wizytą.

Gdy poszłam pierwszy raz do mieszkania koleżanki okazało się, że mieszkanie wygląda naprawdę bardzo dobrze. Wręcz nie spodziewałam się tego, że może to wnętrze wyglądać aż tak dobrze. Mi najbardziej spodobało się to, że widać te duże powierzchnie jakie są w mieszkaniu. Podobają mi się naprawdę bardzo kolory jakie zostały zastosowane.