Kozy kominki do salonu

Budowanie wyjątkowości mieszkania polega na dobieraniu takich dodatków, materiałów, kolorów i wykończeń, aby końcowy efekt składał się w jednolitą całość. Pomysłów na wystrój mieszkania jest tyle ile osób nad tym się zastanawiających. Rozwiązania klasyczne i nowoczesne, odważne kolory i bardzo tradycyjne materiały. Każdy może znaleźć coś dla siebie i każdy może stworzyć coś szczególnego i wyjątkowego.

Klasyczna koza zamiast kominka

kozy kominkiNasze salony to często najbogatsze pomieszczenia w całym domu. Wynika to z jego charakteru, który ociera się o pewną reprezentatywność i gościnność. Takie miejsce powinno gwarantować dumę swoim dekoratorom i być miejscem, do którego w pierwszej kolejności wprowadzamy swoich gości. Wyjątkowość tak ważnego pomieszczenia wymaga szczególnego dołożenia wszelkich starań, aby całość opowiadała tę samą historię i tworzyła jednolity obraz budujący atmosferę. W klasycznych salonach coraz częściej spotkać się można z zamianą kominka, jako otwartego paleniska, na kozy kominki, które wprowadzają prawdziwie pałacowy klimat. Podobne piece to często niesamowicie elegancko zdobione urządzenia, które nadadzą wyjątkowości całemu pomieszczeniu. Połączenie takiego rozwiązania z klasycznymi wzorami i kolorami użytymi we wnętrzu, a także z tradycyjnymi meblami może spowodować, że salon będzie centralnym punktem naszego mieszkania. Pomieszczeniem, które będzie naszą dumą i miejscem spotkań z gośćmi, na których chcielibyśmy zrobić dobre wrażenie.

Kozy to piece wolnostojące, które oferują połączenie największych zalet pieca jako takiego i otwartego paleniska. Jest to mieszanka niesamowicie domowej atmosfery palącego się ognia z ciepłem bijącym od rozgrzanego metalu. Rozwiązanie idealne do salonów o klasycznej duszy, w której wygoda przeplata się z ponadczasową elegancją.