kreator wizytówek

Kreator wizytówek i specjalny program

Z zawodu jestem informatykiem i pracuję jako wolny strzelec. To znaczy mam własną firmę. Głównie zajmuję się tworzeniem przeróżnych programów. Zależy czego dana firma na chwilę obecną potrzebuje. Ja jestem w stanie stworzyć dla każdej firmy dany program według ich uznania, tak aby w tym programie były same istotne rzeczy.

Kreator wizytówek i ciekawe wzory

kreator wizytówekPrzede wszystkim takie rzeczy, jakie potrzebują bez zbędnych elementów. Ostatnio trafiło mi się zlecenie, w którym miałam stworzyć program do wizytówek. Dla mnie takie zlecenie jest pestką. Zazwyczaj na jedno zlecenie przeznaczam tydzień. Oczywiście potrzebuję mniej czasu na stworzenie programu, ale w ostatnim czasie mam sporo takich zleceń i muszę wyznaczać taki termin prac. By na czas zrealizować zlecenie. Muszę wykonywać zlecenia po kolei. Projektowanie wizytówek nie jest takie trudne i nie potrzeba do tego żadnych programów. Skoro firma płaci za takie zlecenie to je wykonam. Łatwy zarobek. Z uwagi, że firma nie za bardzo wiedziała co chce mieć w tym programie, to postanowiłam dodać kilka niezbędnych, lecz ciekawych elementów, jak na przykład moduł wizytówki online. Umożliwi to firme tworzenie wizytówek internetowych. Co ułatwi im dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Następnie jeszcze dodałam coś takiego jak specjalistyczny kreator wizytówek, pod tym modułem będzie kryło się kilkadziesiąt wzorów danych wizytówek.Tak, że będzie wystarczyło tylko wpisać konkretny tekst.

Ten kreator wizytówek stworzony dla tej firmy będzie dość łatwy w obsłudze. Co więcej mogę powiedzieć, że będzie autoamtycznie pobierał aktulizację. Co miesiąc będę coś im tam zmieniać w programie, przez pierwsze pół roku za darmo, a potem odpłatnie, ale praktycznie za grosze. Trzeba czymś przyciągać klientów. Dzięki temu jest ich dużo.