Kurs makijażu brwi

W gabinecie kosmetycznym pracuję już prawie osiem lat i muszę przyznać, że jest praca, w której cały czas trzeba się uczyć. Wszystko dlatego, że co jakiś czas pojawiają się w naszej branży nowości, które stają się bardzo popularne i wiele kobiet się na nie decyduje. Salony piękności, które nie mają tych nowości w swojej ofercie po prostu tracą klientów.

Nauczyłam się dwóch technik makijażu permanentnego brwi

kurs makijażu permanentnegoOstatnio bardzo popularny stał się makijaż permanentny brwi, który oczywiście szybko został wprowadzony do oferty gabinetu kosmetycznego, w którym pracuję. Mam dużo szczęścia, bo to mnie szefowa wysłała na specjalny kurs i miałam okazję nauczyć się czegoś nowego i zdobyć kolejne, cenne doświadczenia. Kurs makijażu permanentnego brwi trwał kilka dni bo nie jest to taka prosta rzecz do nauczenia się i potrzeba naprawdę dużo praktyki żeby dobrze wykonywać ten zabieg. Jestem perfekcjonistką więc każdy makijaż brwi, który wykonuje musi być idealny i bardzo dbam o to by moje klientki były zadowolone. W czasie kursu nauczyłam się techniki ombre i techniki microbladingu. Osobiście wolę wykonywać tę drugą technikę i to ona bardziej mi się podoba to bardzo precyzyjna praca i bardzo naturalnie wygląda. Brwi są zaznaczone ale właściwie nie widać, ze nie są to nasze naturalne brwi, a więc jest to idealne rozwiązanie dla każdego. Wiele moich klientek decyduje się właśnie na tę metodę.

Kurs, w którym ostatnio uczestniczyłam bardzo mi się podobał. Zarówno pod względem wszystkiego czego nauczyłam się podczas całego kursu, jak i wspaniałych dziewczyn, które miałam okazję tam poznać. Wykonuję usługi makijażu permanentnego bardzo często, więc inwestycja salonu w mój kurs była bardzo opłacalna, bo nasz gabinet kosmetyczny zarabia teraz dużo pieniędzy na wykonywanych przeze mnie zabiegach.