Kurs zdalny z zakresu mindfulness

Szkolenia rozwojowe to np. popularna w ostatnim czasie technika mindfulness. Na czym polega to angielsko brzmiące określenie? Otóż mindfulness w przełożeniu na język polski oznacza trening uważności i koncentracji na tym, co dzieje się tu i teraz. To wskazówki jak walczyć z rozproszeniem uwagi, dekoncentracją i panującym wokół szumem informacyjnym.

Komputerowe szkolenie koncentracji i uwagi

kurs mindfulness onlineJeszcze do niedawna treningi koncentracji i uważności odbywały się wyłącznie w trybie stacjonarnym. Obecnie, dzięki postępowi technik cyfrowych i specjalnie opracowanej formule szkoleniowej, trening uważności można odbyć w zaciszu własnego domu przy komputerze. Z jakich części składa się kurs mindfulness online? Przede wszystkim obejmuje on wyjaśnienie jak działa ludzki umysł. Autorzy kursu pokazują proste techniki, które można samodzielnie stosować bez większego przygotowania. Chodzi o to, by móc wykorzystywać pełnię mocy własnego umysłu. Skupienie ważne jest zarówno w pracy zawodowej, w nauce, jak i wżyciu codziennym. Kursy dedykowane są dla dorosłych i dzieci. Poleca się je osobom rozproszonym, które tracą szybko koncentrację i nie potrafią skupić się na celu. Taka technika, jaka jest mindfulness przynosi spektakularne efekty w postaci lepszej koncentracji, mniejszego zmęczenia i lepszych wyników w pracy lub w nauce. Polecana jest także sportowcom, którzy szkolą formę psychiczna i fizyczną. 

Z kursów koncentracji, czyli popularnych technik mindfulness, można korzystać już nie tylko stacjonarnie, lecz także podczas fachowo przygotowanego kursu online. Komputerowe szkolenie uważności można odbyć we własnym domu, w komfortowych warunkach. Autorzy kursu przekazują specjalistyczną wiedzę i praktyczne wskazówki, jak wzmocnić koncentrację i pozbyć się uczucia obciążenia gnającym światem.