Laserowe usuwanie owłosienia – w twoim zasięgu

Branża “beauty” rozwija się prężnie. Wachlarz rozmaitych usług się systematycznie poszerza. Nawet klienci, cyklicznie informują o nowościach zabiegowych, o jakich plotkują ze znajomymi. Warto być na bieżąco z najlepszą ofertą zabiegową, ponieważ konkurencja nigdy nie śpi.

Wynajmowanie laserów lightsheer dla gabinetów i klinik

wynajem lasera lightsheerOsoby, które szukają nowych rozwiązań i chciałyby wprowadzić nowe usługi do swojej stałej oferty, powinny zainteresować się depilacją laserową. Świetnym rozwiązaniem jest wynajem lasera lightsheer do swojego gabinetu specjalistycznego. Laser może pojawiać się w umówionym miejscu, cyklicznie, o ile będzie umówiona lista chętnych na zabieg depilacji laserowej. Warto jednak dodać, że zabiegi usuwające nadmierne owłosienie, poprzez wiązkę laserową, są najbardziej popularnymi zabiegami wśród wszystkich innych zabiegów. Tak dużą popularność, laser diodowy zawdzięcza trwałym efektom. Już po pierwszym zabiegu, klienci widzą ubytek w owłosieniu około 30%. To bardzo dobry wynik zważając, że zabiegi trzeba cyklicznie powtarzać, aż do osiągnięcia trwałego przerzedzenia włosów na poziomie 80 – 90%. Należy również pamiętać, że raz uszkodzony macierz włosa, już więcej nie odrośnie. Serię zabiegową planuje się średnio na 5 – 8 zabiegów, w odstępach co 6 – 8 tygodni. Firma zajmująca się wynajmem laserów lightsheer oferuje również obsługę, transport, a także pełny wgląd w dokumentację urządzenia. Laser Lightsheer to pionier w dziedzinie laserowego usuwania owłosienia. Nawet osoby, które cierpią na hirsutyzm, czy na zaburzenia hormonalne, mogą osiągnąć spektakularne efekty terapii. 

Ważna jest tylko systematyczność, wytrwałość i stosowanie się do zaleceń specjalisty. Ważne jest aby  okresie letnim, szczególnie nie opalać skóry poddawanej zabiegom laserowym. Wiąże się to z większym dyskomfortem podczas zabiegu, mniejszymi efektami i większym ryzykiem poparzenia naskórka.