Makijaż permanentny brwi

 

Szczerze mówiąc makijaż permanentny przez długi czas kojarzył mi się niezbyt pozytywnie. Może dlatego, że kiedyś wykonywany był takimi metodami, które nie wyglądały zbyt naturalnie. Jednakże od jakiegoś czasu sama zaczęłam zastanawiać się nad tym by zrobić sobie makijaż permanentny brwi. Widziałam kilka YouTuberek po takim zabiegu i ich brwi wyglądają naprawdę super.

Zależało mi na naturalnym efekcie makijażu permanentnego brwi

estetyczny makijaż permanentny - SzczecinMoje brwi są dość rzadkie i jasne, a więc codziennie ich malowanie zajmuje mi sporo czasu. Poza tym jest też tak, że czasami makijaż brwi mi po prostu nie wychodzi i moja twarz nie wygląda wtedy dobrze. Efekt jaki uzyskuje się teraz na brwiach przy pomocy makijażu permanentnego bardzo mi się podobał i chciałam sama spróbować. Musiałam tylko znaleźć taki gabinet kosmetyczny, którego usługi w tym temacie są na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o estetyczny makijaż permanentny – Szczecin nie ma wielu gabinetów gdzie można mieć wykonaną taką usługę. Mnie interesował makijaż permanentny brwi wykonywany metodą piórkową i znalazłam tylko dwa salony kosmetyczne gdzie coś takiego robią. Zdecydowałam się na taki, do którego chodzi moja przyjaciółka. Kosmetyczka w salonie wszystko dokładnie mi wyjaśniła i wspólnie wybrałyśmy odpowiedni kształt brwi. Byłam niesamowicie szczęśliwa, że w czasie swojego codziennego makijażu będę mogłam pomijać malowanie brwi.

Moje brwi wyglądają teraz naprawdę super chociaż przez kilka pierwszych dni od zabiegu wyglądały one jak posmarowane czarną kredką, co właściwie było dość śmieszne. Ludzie patrzyli się na mnie na ulicy bardzo dziwnie, ale mi to nie przeszkadzało. Raczej mnie bawiło. Kiedy brwi się już wygoiły nie mogłam uwierzyć jak świetną robotę wykonała kosmetyczka. Kolor i kształt brwi są po prostu idealne.