Małżeński biznes – wynajem podnośników koszowych

Razem z moim mężem tuż po ślubie zadecydowaliśmy, że zakładamy firmę. Sporo z tego wynikło kłótni, ponieważ moja wizja zupełnie nie pokrywała się z jego wizją. Mieliśmy naprawdę wiele pomysłów, jednak chcieliśmy odnieść sukces zawodowy.

Wynajem podnośników koszowych – nasz pomysł na działalność

podnośnik koszowy

Żadne z nas nie chciało ustąpić, niestety oboje jesteśmy osobami, które zawsze chcą postawić na swoim. Pewnego dnia przeglądałam strony internetowe i znalazłam! Wynajem podnośników koszowych wydawał się opłacalny. Rozeznałam się czy dużo osób korzysta z takich usług. Na szczęście usługi alpinistyczne stawały się popularne. Mój mąż nie do końca był przekonany ale po dłuższych namowach zgodził się. Rodzina i znajomi byli nastawieni do mojego pomysłu sceptycznie jednak postanowiłam działać. Przez pewien czas załatwiałam sprawy urzędowe. Wszystko przebiegło pomyślnie dlatego wyszukałam oferty kupna w sieci. Parę tygodni później cztery podnośniki koszowe Warszawa wynajem stały przy naszej firmie. Na oferty współpracy długo nie musieliśmy czekać. Już po paru dniach mieliśmy natłok klientów. Jednak okazało się,że jedna zwyżka jest wadliwa. Zgłosiłam reklamacje, która została uwzględniona. Podnośnik został naprawiony w krótkim odstępie czasowym dzięki czemu nie przyniosło nam to strat. Dziś mija piąty rok od rozpoczęcia naszej firmy.

Wszystko układa się bardzo dobrze, mamy wiele zleceń. Podpisaliśmy kontrakt na trzy lata z pewną znaną firmą sprzątającą, która jest zadowolona z naszych podnośników. Mąż jest ze mnie dumny i cieszy się, że go przekonałam do tego pomysłu.