Modne i nietuzinkowe koszulki

Czy da się połączyć eleganckie stylizacje ze stylem sportowym? Jak najbardziej. Eklektyzm w modzie jest mile widziany już od dawna. Jak to jednak zrobić, by nie przesadzić i stylizacja była na pewno udana? Istnieje na to kilka sposób, a odrobina wprawy sprawi, że bez trudu będziemy odważnie łączyć ze sobą różne elementy garderoby i wyglądać dzięki temu ciekawie i nieanalnie.

Popularne bluzki z nadrukiem

koszulki nadrukModa rządzi się swoimi prawami i staje się coraz bardziej odważna. Krzykliwe kolory, awangardowe kroje, specyficzne zestawienia- stosujemy te rozwiązania coraz częściej, spotykamy na ulicach. Przykładem połączenia rożnych stylów jest sportowa elegancja. Zestawia swobodne ubrania z eleganckimi i wytwornymi. Typowym przykładem jest t-shirt założony pod elegancką marynarkę. Zestawienie może nieco ekstrawaganckie, niemniej jednak ciekawe. Bazą tutaj są odpowiednio dobrane koszulki nadruk jest tym, co będzie nas wyróżniać z tłumu. Czarna, klasyczna marynarka z połączeniu ze swobodnym, kolorowym t-shirtem, może prezentować się fantastycznie. Tym bardziej, że koszulki z nadrukiem są ostatnim krzykiem mody. Te jednobarwne zdecydowanie przeszły do lamusa. Szukamy takich z ciekawymi, kolorowymi, czasem wymownymi aplikacjami. Możemy tworzyć je nawet samodzielnie. Możemy bowiem wykorzystać stare koszulki nadruk nanosząc poprzez naszycie lub wprasowanie. Ciekawa bluzka w połączeniu z górą od garnituru to klasyczny przykład stylu sporty chic.

Jak widać, możemy bawić się modą. Nie obowiązują nas już sprawdzone stylizacje i klasyczne stroje. Możemy eksperymentować. Kolorowa koszulka z nadrukiem do zwiewnej spódnicy? Obuwie sportowe do letniej sukienki? T-shirt do garnituru? To wszytko jest możliwe i nikogo nie dziwi. Wręcz przeciwnie- przyciąga uwagę i sprawia, że wyglądamy jednocześnie swobodnie i stylowo.