Modne wiosenne płaszcze

Trendy zawsze szybko się zmieniają. Staram się za nimi nadążyć, jednak nie jest to takie proste. Zazwyczaj zanim jeszcze nadejdzie wiosna, próbuję wyszukać, co będzie modne w danym sezonie. Za modą ślepo nie podążam, ale szukam też i czegoś oryginalnego. Zależy co mi się akurat spodoba,a modą się zazwyczaj tylko inspiruję.

Wybór płaszcza na wiosnę

odzież damska - modne płaszczeWybrałam się ostatnio do sklepu, ponieważ nadeszły cieplejsze dni, a ja ciągle chodziłam w zimowej kurtce. Zobaczyłam akurat szyld odzież damska – modne płaszcze i czym prędzej się tam udałam. Był to luksusowy sklep, w którym nigdy nie było żadnych oklepanych modeli jak we wszystkich sklepach nieraz jest to samo. Tutaj można było liczyć na oryginalność i właśnie za to ceniłam ten sklep. Moją uwagę oczywiście od razu przykuły piękne zdobione płaszcze. Były w różnych kolorach, chociaż wiosenne płaszcze raczej zazwyczaj kupuje się w jaśniejszych. Ja uwielbiałam łączenia różnych materiałów i kolorów, tak więc najbardziej spodobał mi się biały płaszcz z połową rękawów zrobionych z czarnej skórki. Taki płaszcz na pewno by mi się nie pobrudził. Białe rękawy od razu byłoby widać, a tak, jak w ich miejscu jest ta eko skórka, to na pewno będzie mi długo służyć. Całość płaszcza byłą również pięknie zrobiona, pikowana w niektórych miejscach i z wciętą talią, dzięki czemu wyglądałam w płaszczu niezwykle szczupło. To chyba był powód, dla którego ostatecznie zdecydowałam się go wziąć.

Płaszcz jest wspaniały i bardzo dobrze mi służy. Kto wie, może jeszcze kupię jeden, który mi się tam spodobał, w kolorze granatu. Był to taki piękny i nasycony kolor. W tym sklepie mają porządną odzież i jestem zadowolona, bo nic złego mi się z płaszczem nie dzieje i do wszystkiego się nadaje, na każdą okazje.