Modne wnętrze mieszkania

 

Bardzo ważną sprawą dla mnie jest estetyka. Wszystko muszę mieć idealne, tak samo zresztą jak mieszkanie. Ubieram się elegancko, bo jest to moją wizytówką, tak samo dbam o porządek i odpowiedni wystrój w moim domu. Uważam, że powinnością człowieka jest dbanie o mieszkanie.

Modny wystrój mieszkania w Krakowie

projektowanie modnych wnętrz w KrakowieTak się złożyło, że czekała nas ostatnio przeprowadzka. Mieszkałam na wsi, a teraz w końcu przeniosłam się do miasta. Radości mojej nie było końca, że w końcu będę miała wszędzie blisko. Mieszkanie, które kupiliśmy, było do gruntownego remontu i zmiany praktycznie wszystkiego. Widać było, że osoba, która mieszkała tu wcześniej, raczej się nie przykładała do dbania o dom. Musiałam zaplanować więc wielkie zmiany i na początek projektowanie modnych wnętrz w Krakowie by mi się przydało. Sama też mogłabym i wszystko dokładnie rozplanować, ale nie jestem alfą i omegą, i czegoś mogę nie wiedzieć na temat aranżacji wnętrz, czy możliwości obecnej architektury. Dlatego wsparłam się fachowcem. Była to pani, która od razu umówiła ze mną możliwie jak najszybszy termin i zabrałyśmy się do pracy. Chciałam, aby mój dom był funkcjonalny, przestronny, i do tego jeszcze, aby miał minimalistyczny wystrój. Nie lubię przepychu, bo to świadczy o tym, że ktoś meblami, czy drogimi zakupami chce zaleczyć swoje ego. Prostota jest najbardziej ceniona od lat, więc poprosiłam panią, o przygotowanie projektu, właśnie w takim stylu. Co za dużo, to niezdrowo, a nigdy nie lubiłam przesady. Przepych jest passe.

Dzięki wielkiemu wsparciu pani projektantki, moje mieszkanie wygląda teraz wspaniale. Nie tak, jak po tym, jak dopiero je zastałam. Odrzuciłam kilka projektów, ale w końcu dzięki współpracy wybrałyśmy jeden, który najbardziej mi odpowiadał, i jestem bardzo zadowolona.

Sprawdź więcej na: http://www.chmiest.com