Moja pojemna walizka i wyjazd na Maltę

W mojej rodzinie obowiązuje tradycja dotycząca wakacji. Raz w roku wszyscy wybieramy miejsce i wyjeżdżamy całą rodziną na wspólny odpoczynek. Każdy stara się być, ponieważ jest to dla nas bardzo cenny czas i dobrze się czujemy w tym towarzystwie.

Kurier przywiózł mi zieloną walizkę Puccini 

pojemne walizki PucciniNa dodatek każdy członek ma już swoje dobre akcesoria. W tym roku naszym miejscem docelowym miała być Malta. Tak na prawdę najbardziej chciała na nią pojechać moja siostra. Jednak wszystkim spodobał się ten pomysł i każdy na niego przystał. Ja niestety miałam pewien problem. Tak na prawdę nie miałam w co się spakować. Moja poprzednia walizka pękła na wakacjach i nie miałam zaufania do mojego poprzedniego producenta. Jednak teraz wiedziałam, że zakupy mnie nie ominą. Tym razem postanowiłam je zrobić za pomocą internetu. Na jednym z forum przeczytałam pozytywne komentarze o pewnych przedmiotach. Były to różnego rodzaju pojemne walizki Puccini. Na dodatek na podanej przez koleżankę stronie internetowej była ich nie zwykle szeroka oferta. Tak na prawdę każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bardzo długo zastanawiałam się nad odpowiednim wyborem. W końcu zdecydowałam się na te czarne egzemplarze. Uznałam, że są najbardziej standardowe. Oczywiście nie był to damski kolor ale takie detale były mi obojętne i nie zwracałam na nie szczególnej uwagi. Zależało mi tylko na odpowiedniej funkcjonalności i odpowiedniej cenie. Ostatecznie na przesyłkę czekałam jeden dzień.

Niestety okazało się, że kurier pomylił paczki i wręczył mi taki sam model ale ciemno zielony. Jednak ten spodobał mi się jeszcze bardziej i nie zrobiłam firmie z tego powodu żadnych problemów. Byłam bardzo zadowolona z mojego nowego zakupu i miałam nadzieję, że sprawdzi się na Malcie.