Moje pierwsze szkolenie bhp w Łodzi

Jakiś czas temu zainteresował mnie temat odnośnie szkoleń bhp, jako że znalazłam nową pracę taka rzecz była mi niezbędna. Mój pracodawca od razu znalazł firmę szkoleniową, która za darmo dojeżdża do klientów. Wszystko, więc poszło sprawnie i szybko, następnego dnia czekał już na mnie instruktor mający przekazać mi niezbędną wiedzę.

Czy w Łodzi można znaleźć szkolenia bhp?

szkolenia bhp w łodziZ mojego doświadczenia wynika, że owszem można, jest wiele atrakcyjnych ofert myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie. Ceny za takie szkolenia również nie są wygórowane, mimo że firma, w której miałam zacząć pracę nie jest liderem na rynku stać ją było na wybór odpowiedniego szkolenia. Teraz krótko opiszę, jak przebiegły szkolenia bhp w Łodzi, na których byłam. Na początku zapoznałam się z instruktorem, z którym od razu złapałam dobry kontakt, opisał mi wszystkie zawiłości związane z kodeksem pracy a następnie przeszedł do bardziej konkretnych rzeczy. Wytłumaczył mi jak zachować wymaganą higienę podczas pracy, co zrobić w trakcie wybuchu pożaru, najbardziej jednak podobał mi się temat o pierwszej pomocy. Instruktor nauczył mnie pewnych technik mogących uratować życie innym pracownikom firmy. Szkolenie nie trwało długo, nie byłam znudzona a raczej zafascynowana nowo zdobytą wiedzą, pan, który mi tę wiedzę przekazał również czerpał satysfakcje z tego, co robi. Cieszę się bardzo, że właśnie na taką osobę trafiłam.

Teraz z czystym sumieniem mogę przystąpić do mojej nowej pracy. Szkolenie, które odbyłam przyda mi się nie tylko w firmie, ale również w życiu codziennym. Choć to brzmi górnolotnie, doświadczenie, które nabyłam może ułatwić życie nie tylko mi i moim pracodawcom, ale również ludziom, którzy w chwili krytycznej będą potrzebowali pomocy. Jestem już gotowa.