Musieliśmy przeprowadzić się z Polski do Anglii

Dosyć długo szukaliśmy z mężem pracy w Polsce. Nie mogliśmy znaleźć nic na miarę naszego wykształcenia i dotychczasowego doświadczenia zawodowego. W końcu stwierdziliśmy, że o wiele lepiej będzie nam się żyło, kiedy przeprowadzimy się do Anglii. Mieliśmy już tam załatwioną pracę oraz mieszkanie, teraz musieliśmy jeszcze tylko zorganizować przeprowadzę zagranicę.

Jak zorganizować przeprowadzkę z Polski do Anglii?

przeprowadzki polska angliaMusieliśmy przetransportować do tego kraju cały nasz dotychczasowy dobytek, włącznie z meblami. Nie było to proste. Większości rzeczy nie mogliśmy po prostu nadać kurierem. Stwierdziliśmy, że najlepiej będzie zamówić międzynarodową firmę przeprowadzkową, która zajmie się tym dla nas. Poszukiwania takiej firmy rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: przeprowadzki polska anglia, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć polecaną i renomowaną firmę przeprowadzkową, działającą na trasie Polska – Anglia – Polska, posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku. Wielu klientów polecało tą firmę jako rzetelną i dokładną, pracującą 7 dni w tygodniu. Jej największą zaletą było to, że można było u nich zamówić zarówno przewóz małych przesyłek jak i transport wielkogabarytowy. Nie było także problemów z szybkimi terminy załatwienia przeprowadzki. Zachęceni pozytywnymi komentarzami, zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę.

Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy transport przeprowadzkowy z Polski do Anglii na wybrany przez nas dzień. Dzięki tej firmie mieliśmy pewność, że nasze meble i ubrania dotrą do Anglii tego samego dnia co my i będziemy mogli od razu zakończyć proces przeprowadzki. Duża zaletą tej firmy było to, że oferowała przeprowadzki z Polski do Anglii w bardzo dobrej cenie.