Najlepsza firma piorąca wykładziny

 

Kiedy Andrzej, mój dawny znajomy zaoferował mi kupno budynku, w którym swego czasu mieściła się jego firma, to się tym zainteresowałem. Właściwie szukałem jakiejś innej lokalizacji, bo u mnie już brakowało miejsca. Budynek był blisko centrum i to mi zdecydowanie odpowiadało.

Zlecenie wyprania wykładzin jednej z najlepszych firm

pranie wykładzin warszawaDogadałem się z Andrzejem i po miesiącu byłem już właścicielem tego obiektu. W każdym pomieszczeniu były prawie nowe wykładziny. Nie były zniszczone, ale bardzo brudne. Uznałem, że w tej sytuacji nie było żadnego sensu, by inwestować w nowe wykładziny. Wystarczyło je porządnie wyprać. Zdecydowałem się znaleźć namiar na firmę, która oferowała pranie wykładzin Warszawa była dużym miastem i takich firm znalazłem całe mnóstwo. Zdecydowałem się jednak na skorzystanie z usług tej, która miała najlepsze oceny i co ważne, mieściła się w tej samej okolicy. Pracownik tej firmy pojawił się w budynku już następnego dnia, by ocenić stan wykładzin i ich ilość celem sporządzenia kosztorysu za usługi. Dodał od razu, że wykładziny są w świetnym stanie i po praniu ich profesjonalnymi środkami, będą wyglądały jak nowe. Ta informacja była dla mnie cenna. Do prania wykładzin zostało wydelegowanych pięciu pracowników, którzy wszystko mieli wykonać do południa. Pojawili się z pełnym wyposażeniem i od razu zabrali do prania wykładzin. Cieszyłem się, że robili to na miejscu, ponieważ nie było szans zawiezienia wykładzin, bo były zamocowane solidnie.

Po wypraniu wykładziny rzeczywiście wyglądały jak nowe. Zdecydowałem się na skorzystanie z usług jednej z najlepszych firm w Warszawie. Oczywiście ja również wystawiłem im ocenę na stronie internetowej, która rzecz jasna była pozytywna. Byłem bardzo zadowolony z tej współpracy.