Najlepszy krakowski OSK

Prawo jazdy jest marzeniem wielu nastolatków, bo chcą zaimponować swoim rówieśnikom i przede wszystkim płci przeciwnej. Jeżeli tylko rodzice mają samochód, to dzieci szybko robią prawko z wiadomych względów. Spora część nastolatków kończąc liceum posiada już dokument uprawniający do prowadzenia auta. 

Czego się nauczymy w Ośrodku Szkolenia Kierowców?  

osk krakówZapisując się na kurs prawa jazdy, musimy się liczyć, że trochę potrwa zanim dostaniemy upragniony dokument. Dużo zależy od naszej dyspozycyjności i tego ile czasu będzie miał dla nas instruktor nauki jazdy. Jeżeli szukamy dobrego OSK Kraków będzie miastem gdzie w centrum znajduje się sporo szkół posiadających wysoką renomę i cieszą się zainteresowaniem kursantów. Na kursie nauczymy się jeździć w ciągu trzydziestu godzin, a następnie zostaniemy zakwalifikowani do egzaminu jeżeli nasze umiejętności nam na to pozwolą. Kurs rozpoczyna się częścią teoretyczną, na której kursant zapoznaje się z przepisami ruchu drogowego i poznaje przykładowe sytuacje drogowe, które go  spotkają na drodze. Ta część kursu ma przygotować przyszłego kierowcę do egzaminu pisemnego na komputerze. Druga część, praktyczna, obejmuje jazdę po placu manewrowym i mieście. OSK w Krakowie szybko pozwala kursantom wyjechać na miasto pod okiem instruktora, bo im więcej godzin spędzi on na krakowskich ulicach, tym lepiej sobie poradzi na egzaminie. W Krakowie egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem zdaje około czterdzieści procent kursantów, a reszta za drugim, bądź kolejnym. 

Za zrobienie kursu na prawo jazdy w OSK trzeba zapłacić około półtora tysiąca złotych plus dodatkowe koszty za przystąpienie do egzaminu. Możemy jeszcze wziąć dodatkowe godziny w celu doszkolenia się przed samym egzaminem. Średnio w ciągu dwóch miesięcy większość kursantów kończy kurs w OSK.