Najlepszy krakowski prawnik

Decydując się na dochodzenie odszkodowania od nieuczciwego wspólnika z mojej firmy, wiedziałem że sytuacja jest bardzo skomplikowana. Prawo finansowe oraz prawo związane z odszkodowaniami jest bardzo zawiłe, w związku z czym nie miałem pojęcia, czy uda mi się wywalczyć jakiekolwiek odszkodowanie. A zgodnie z moim przekonaniem należało mi się, ponieważ przez jego nieuczciwość musieliśmy zamknąć dobrze prosperującą firmę.

Dobry prawnik rozwiązuje problemy

skuteczny prawnik w KrakowieGdy zdecydowałem się wnieść sprawę do sądu, wiedziałem że może mi pomóc tylko skuteczny prawnik w Krakowie. Gdy udało mi się znaleźć osobę polecaną, od razu widziałem, że mam styczność z prawdziwym profesjonalistą. Okazało się, że prawnik przeprowadzał już kilka podobnych spraw, w związku z czym ma spore doświadczenie i może już na samym początku stwierdzić, czy roszczenie ma szansę zostać uznane przez sąd, czy cała sprawa przyczyni się tylko i wyłącznie do konieczności pokrycia kosztów sądowych. Jak się okazało miałem szansę na powodzenie, w związku z czym wybrany przeze mnie prawnik, zdecydował się na poprowadzenie mojej sprawy. Zaczęliśmy od najbardziej pokojowego rozwiązania, czyli wystosowanie przedsądowego wezwania do zapłaty (chodziło o kwotę, którą wniosłem do firmy, a którą przez nieuczciwość wspólnika straciłem). Niestety, zostało to zignorowane, więc wybrany adwokat reprezentował mnie w sądzie. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu udało mi się wygrać sprawę.

Jak się okazuje w sądzie nie wystarczy mieć rację. Trzeba jeszcze umieć ją udowodnić. W związku z tym, gdy chciałem uzyskać odszkodowanie od nieuczciwego wspólnika, który naraził mnie na spore straty finansowe, zdecydowałem się zatrudnić prawnika. Specjalista w tej dziedzinie stwierdził, że mam szansę wygrać sprawę i znacznie mi pomógł w osiągnięciu tego celu.