Nie zapomnij o księge wpisów gości weselnych

 

Każdy kto sam organizował swoje wesele wie, że to nie lada wyzwanie. Jednak jeśli mamy odpowiednio dużo czasu oraz pomoc przyjaciół, świadków na pewno sobie z tym poradzimy. Przygotowania warto zacząć od poszukania idealnej dla nas sali oraz do zespołu na nasze wesele. Niestety na wymarzoną sale czas będziemy musieli długo poczekać, dlatego warto zarezerwować sobie termin jak najszybciej.

Księga z wpisami gości weselnych – idealna pamiątka

księga wpisów gości weselnychOprócz dużych, ważnych decyzji jak chociażby właśnie wybór sali, czy wybranie odpowiedniej kapeli na nasz ślub, musi podjąć również masę mniejszych, ale równie ważnych decyzji. Przed ślubem i wesel, oczywiście musimy wybrać odpowiednie stroje, buty oraz dodatki. Panna młoda może zdecydować się na welon lub na wianek, pan młody musi wybrać miedzy krawatem a muszką. Ponadto warto zastanowić się nad atrakcjami na weselu, oczywiście część zabaw zapewni wybrana przez nas orkiestra, ponadto możemy zdecydować się na barmana, który będzie przygotowywał przepyszne drinki, na pokaz sztucznych ogni, na animatorkę, jeśli zapraszamy dużo dzieci. Warto również pomyśleć o atrakcjach, które również będą wiązały się z pamiątkami dla nas na przykład: fotobudka, ponieważ otrzymamy zdjęcia wszystkich gości; księga wpisów gości weselnych, ponieważ każdy z gości będzie miał możliwość wpisania wyjątkowych życzeń dla nas. A życzenia te będziemy mogli przeczytać nawet 10 lat po ślubie,

Przygotowania wesele wiążą się z wieloma decyzjami, ogromem przygotowań. Musimy zaplanować zarówno wejście do kościoła, przejazd na salę, całe menu, atrakcja dla gości, wybrać utwór do pierwszego tańca i wiele więcej. W natłoku jednak tych przygotowań nie zapominajmy o najważniejszym o miłości, o swojej drugiej połówce – bo tylko to tak naprawdę jest ważne.