Nowa kurtka jeansowa

Muszę szczerze przyznać, że do tej pory ubierałam się nijako. Zakładałam ubrania, które razem nie komponowały się dobrze. Moim jedynym wyznacznikiem była ich wygoda. Kiedy otrzymałam nową ofertę pracy, postanowiłam zacząć pokazywać noszonymi przez siebie ubraniami swoją prawdziwą naturę. I tak oto zrodził się szalony pomysł na zakup nowej kurtki jeansowej z ćwiekami. Nie mogłam się tego doczekać.

Ładna kobieca kurtka jeansowa z ćwiekami

katana jeansowa z ćwiekamiPomysł na zmianę wizerunku narodził się w mojej głowie w momencie, w którym przyjaciółka powiedziała mi wprost, że mogłabym się lepiej ubierać. Jako że jest ona dla mnie jak siostra, wzięłam sobie jej słowa do serca. Długo jednak w tym kierunku nic nie robiłam. Prawdziwym impulsem do faktycznej zmiany było otrzymanie przeze mnie nowej pracy. Stwierdziłam, że chcę być kojarzona w pewien sposób przez nowych ludzi z pracy. Dlatego też w pewną sobotę wybrałam się do centrum handlowego. Obiektem mojego zainteresowania była katana jeansowa z ćwiekami. Taka właśnie kurtka podobała mi się już od dawna. Dlatego też postanowiłam wreszcie zrealizować swoje marzenia i zakupić tak chcianą niegdyś kurtkę. Kiedy dojrzałam ją w jednym ze sklepów, byłam wręcz wniebowzięta. Była wykonana z dobrej jakości jeansu i miała dużo ćwieków. Byłam szczęśliwa, że na nią trafiłam. Nie zastanawiałam się długo i szybko poszłam z nią do kasy, by sfinalizować transakcję i stać się jej właścicielką.

Kiedy wróciłam do domu z nową kurtką jeansową z ćwiekami byłam bardzo szczęśliwa. Ta kurtka była spełnieniem moich marzeń. Miałam również nadzieję, że dzięki niej będę odbierana jako silna osobowość. Chciałam by tak było, ponieważ taki właśnie jest mój charakter. Moja przyjaciółka bardzo pochwaliła mój zakup, wobec czego ufałam, że jest naprawdę dobry.