Nowe atrakcje na placu zabaw

Za mąż wyszłam w młodym wieku, ale chciałam mieć dziecko i udało mi się poznać wspaniałego mężczyznę. Moja córka w tym roku skończyła pięć lat i często chodziłam z nią na spacery. Jakiś czas temu powstał u nas na osiedlu nowy plac zabaw i tam często zabierałam córkę. 

Dużo wytrzymałych huśtawek dla dzieci

wytrzymałe huśtawki na plac zabawPlac zabaw miał sporo atrakcji, ale nie było tam huśtawek. Od jednej z mam, która była ze swoją pociechą na tym placu zabaw dowiedziałam się, że zamówione zostały wytrzymałe huśtawki na plac zabaw i na dniach miały się pojawić. Dzieci uwielbiały huśtawki i moja córka także. Cieszyłam się, że miały pojawić się na placu zabaw. Kiedy kolejny raz pojawiłam się z córką na placu zabaw to huśtawki już były. Było ich bardzo dużo i każde dziecko miało okazję skorzystać z tej atrakcji. Wsadziłam córkę do huśtawki, której w tym czasie nikt nie używał i zaczęłam ją lekko bujać. Bardzo jej się podobało i nie chciała, żebym przestawała. Córka miała dużo frajdy na placu zabaw i jak wróciła do domu to od razu zasnęła. Spała do samego rana. Następnego dnia chciała iść znowu na plac zabaw, bo tak jej się ostatnio na tej huśtawce podobało. Zabrałam ją tam. Na placu było bardzo dużo nowych huśtawek i dzięki temu zawsze jakaś była wolna. Córka uwielbiała się huśtać i nie chciała robić nic innego. Starsze dzieci często korzystały z huśtawek i od razu zauważyłam, że były bardzo wytrzymałe. Jedno z dzieci wyglądało na dość ciężkie, ale huśtawka wytrzymała każdy ciężar. 

Na plac zabaw przychodziło mnóstwo dzieci a wszystko dzięki atrakcjom, które były dostępne. Poznałam tam wiele mam, które przychodziły ze swoimi dziećmi i zawiązałam ciekawe znajomości. Dzięki temu na placu zabaw przyjemnie upływał mi zawsze czas na rozmowach z innymi rodzicami.