Nowy asortyment w sklepie z oświetleniem

Na dzień dostawy czekaliśmy bardzo długo. W naszym sklepie ruch był zawsze dość spory i wszystkie lampy schodziły bardzo szybko. Wiele osób chciało odświeżyć swoje wnętrze na samą wiosnę, a nasz asortyment świetlny im w tym pomagał.

Podłogowe lampy schodziły jak świeże kajzerki 

lampy podłogoweWidziałam nie raz rozczarowanie na twarzach klientów, kiedy okazywało się, że nie ma w asortymencie tego co szukają. Jesteśmy najbardziej cenionym sklepem i wiem, że wiele osób się zawiodło. To jednak nie nasza wina, że wszystko schodzi błyskawicznie – nawet zapasy z magazynu. Ktoś by mógł pomyśleć, że lampy są na tyle rzadko spotykane, że asortyment jest raczej słaby. Wręcz przeciwnie. Wydając pieniądze na odpowiednią lampę każdy chce mieć pewność, że jego pieniądze będą wydane w odpowiedni sposób. Najczęściej zakupowane są lampy podłogowe. Szefowa dba o to, żeby do naszego sklepu trafiał wyselekcjonowany towar. Przede wszystkim pasujące do nowoczesnych wnętrz lampy, ponieważ teraz to właśnie styl skandynawski czy nowoczesny króluje w naszych domach. Coraz więcej jednak osób decyduje się na to, aby robić absolutny miks. Co to oznacza? Coraz częściej klienci pytają się o lampy podłogowe z kloszem, który można według własnych upodobań modyfikować. Można naturalnie robić to kolorem żarówki jak również mocą, jednak nowoczesne klosze także świetnie się sprawdzają. Kiedy przyjechała dostawa razem z koleżanką mozolnie rozpakowywałyśmy towar i wiedzieliśmy, że bardzo wiele pracy czeka nas kolejnego dnia.

Szefowej udało się ściągnąć na specjalne zamówienie aż dziewięć lamp podłogowych, które można samemu modyfikować, czyli na przykład specjalnymi farbami przemalować klosz. Razem z koleżanką wiedziałyśmy, że będzie to hit sprzedaży. Te lampy rozeszły się w trzy dni.